IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране ) Стани почитател ·

2 страници V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Колко давате на месец за козметика?
Mira
публикуване Feb 24 2007, 05:53 PM
Коментар #1

многознайко
Инфо..

Какви пари давате месечно за козметика? Много ли продукти купувате или само това от което се нуждаете в момента? Можете ли да си позволите скъпа козметика?

--------------------
РАВИ ТОВА, КОЕТО ИСКАШ ДА ПРАВЯТ НА ТЕБ!
Go to the top of the page

+Quote Post
Dru
публикуване Feb 24 2007, 06:39 PM
Коментар #2

спи във форума
Инфо..
Икона на групата

От: София

Оххх, почти всеки месец правя по 50-тина лева за Ейвън [smilie=blush.gif], имам си сума маски,които съм ползвала по един път и... Това време все не стига [smilie=dntknw.gif]. Признавам си,че се увличам [smilie=wink.gif]
Знаете ли? Сега като написах по колко харча на месец за козметика, се замислих,че мога да си позволя скъпа козметика, но не си купувам. Както писах в по-горна тема, работех в магазин за козметика и продавах Диор, Ланком, Деклеор и т.н. и се глезорех много с мостри и декоративна, и бяла козметика. Абе,хубави са,обаче червилата ги изяждам еднакво бързо, без значение дали са за 7 лева или за 40 лева. Не мога да се гримирам и предпочитам да дам парици за нЕкой ефтинджоз отколкото да се охарча със 74 лева за палитра,която не мога да ползвам. Но спиралите на Диор са страхотни [smilie=wink.gif]

--------------------

+Quote Post
Mira
публикуване Feb 24 2007, 06:45 PM
Коментар #3

многознайко
Инфо..

Дрю-аз също като теб давам много паричка на "Авон"-този месец си взех чантата+ парфюма за 40 лв. Също и душ-гела и лосиона с мед и лимон-за 6 лв и нещо. До тук само за Авон 46 лева. И така е всеки месец. Освен това поч. гел на " Неотрогена"-10 лв. Коректор. Тоник-до тук поне 60 лв. и то само за 2-3 дни. И продължавам. А за " Авон"-добре че вече не съм представител-преди купувах всеки месец толкова много неща че скоро хвърлих 2 торби с развалена козметика. [smilie=sad.gif]

--------------------

+Quote Post
kkk
публикуване Feb 25 2007, 01:15 AM
Коментар #4

напреднал
Инфо..

Като се замисля...през последната една година съм си купила 3 дезодоранта. Всичко останало, което ползвам - козметика за лице и тяло - ми е подарък от сестра ми, която реши, че грижите за мене си могат да ме изкарат от депресията и ми подаряваше разни работи със и без повод. :D Така че ползвам страхотна козметика AVENE и Tesori d'Oriente на аванта :D

--------------------
лед болката от изпепелените криле,
стремили се като Икар да стигнат слънцето,
какво е болка от изгарящи нозе?
Така се раждат НЕСТИНАРКИТЕ.

+Quote Post
Mira
публикуване Feb 25 2007, 02:15 PM
Коментар #5

многознайко
Инфо..

Много ме привлича "Тесори Д ориенте".Още нищо не съм ползвала-но като ми посвършат продуктите ще си накупя от тази марка.Доволна ли си? Какви продукти имаш? [smilie=flowerysmile.gif]

--------------------

+Quote Post
Malaisa
публикуване Feb 25 2007, 02:32 PM
Коментар #6

напреднал
Инфо..

От: Пловдив

Аз имам 2 рафта козметика на ейвън, а (почти) не съм давала пари за нея. Общо взето това, което "печеля" като дистрибитор на ейвън, го получавам в продукти (пак не е малко де). И като имам толкова много неща, почти не ми се налага да си купувам на други марки. Затова на месец давам максимум 20-30лв за козметика (главно за коса).
Сега съм в период на израсходване на "запасите" така че може и по-малко да давам..

--------------------
астието идва капка по капка, за да си отиде като река, а нещастието идва като река, за да си отиде капка по капка.

+Quote Post
kkk
публикуване Feb 25 2007, 04:42 PM
Коментар #7

напреднал
Инфо..

От Tesori d'Oriente ползвам серията HAMMAM - страхотен екзотичен аромат. Ползвам душ-гел, масло за тяло и тоалетна вода. Страшно доволна съм, създава невероятно настроение

--------------------
лед болката от изпепелените криле,
стремили се като Икар да стигнат слънцето,
какво е болка от изгарящи нозе?
Така се раждат НЕСТИНАРКИТЕ.

+Quote Post
Mira
публикуване Feb 26 2007, 09:38 PM
Коментар #8

многознайко
Инфо..

KKK-ще знам! И аз ще пробвам тази серия щом си доволна.Искам да те питам добре ли овлажнява кожата и има ли траен аромат? [smilie=confused.gif] [smilie=bye.gif]

--------------------

+Quote Post
Mira
публикуване Apr 3 2007, 08:07 PM
Коментар #9

многознайко
Инфо..

Аз също доскоро много купувах от"Авон"ама взе да ми поомръзва.Сега гледам да купувам др. марки.

--------------------

+Quote Post
bimbo_07
публикуване Sep 8 2007, 06:31 PM
Коментар #10

Нов
Инфо..
**

От: Plovdiv

Може би към 50, но всеки месец е различно.

+Quote Post
Monka
публикуване Sep 8 2007, 10:58 PM
Коментар #11

спи във форума
Инфо..

От: Варна

Около 50 -всеки месец ми се изчерпва различно нещо и го възстановявам ,понякога давам повече-шампоана не влиза в тази сметка :D

--------------------

http://martinasolis.blogspot.com/
http://monkapana.multiply.com/

Може да съм солета ,но се бия като цяло пакетче!

+Quote Post
ayfer
публикуване Sep 9 2007, 09:27 AM
Коментар #12

Нов
Инфо..
**

От: bg

Като си помисля ми става лошо. Честно казано не давам кой знае колко пари, но не са и малко. Само за коса на месец давам средно по 40-50лв. като се започне от шампоан, маска, балсам, крем за коса, стимулант и много други. А само за боята 10-20лв. на месец. А за лице и нокти......около 60-70лв. Т.ст. общо взето 150-200лв. на месец само за козметика. Но не съжалявам за парите които пилея. :flowerysmile:

+Quote Post
Mira
публикуване Sep 9 2007, 10:41 PM
Коментар #13

многознайко
Инфо..

и аз давам доста за козметика и дрехи!Не съм ги смятала досега но от изв. време си правя дневник на покупките и ще трябва да видя колко изхарчих миналия месец

--------------------

+Quote Post
Juli_17
публикуване Sep 10 2007, 05:46 AM
Коментар #14

многознайко
Инфо..

Аз не мога да направя сметка средно на месец, защото понякога е само един, два лака и нещо малко, а друг път купувам много неща. Но си мисля, че когато някой ден почна работа и си купувам всичко сама ще давам по доста :D

--------------------
aз съм зайче

+Quote Post
Mira
публикуване Sep 10 2007, 11:39 AM
Коментар #15

многознайко
Инфо..

Цитат("Juli_17")
Аз не мога да направя сметка средно на месец, защото понякога е само един, два лака и нещо малко, а друг път купувам много неща. Но си мисля, че когато някой ден почна работа и си купувам всичко сама ще давам по доста :D
Определено ще си купуваш повече, ако работиш!Има време мила-животът е пред теб!Един ден ще си позволяваш повечето неща, които ти харесват!Пожелавам ти го от сърце!
    Можеш да правиш като мен-записвам само козметиката и дрехите-без цигари, храна и др...Записвам всяко нещо +козметичните процедури-маникюр, козметика, солариум, фризура... [smilie=000010.gif] [smilie=58.gif] [smilie=48(1).gif]

--------------------

+Quote Post
Juli_17
публикуване Sep 10 2007, 12:26 PM
Коментар #16

многознайко
Инфо..

На мен ми е голям проблем, че харча всички пари, които имам в мен, днес само за някакви гащички, лосион, на кафе, храна, автобус и [smilie=79.gif] сигурно цялата ми заплата ще отива за дрехи, козметика и разни боклучки :D

--------------------
aз съм зайче

+Quote Post
Mira
публикуване Sep 10 2007, 12:32 PM
Коментар #17

многознайко
Инфо..

Цитат("Juli_17")
На мен ми е голям проблем, че харча всички пари, които имам в мен, днес само за някакви гащички, лосион, на кафе, храна, автобус и [smilie=79.gif] сигурно цялата ми заплата ще отива за дрехи, козметика и разни боклучки :D
Еми-за повечето жени е така!Просто обичаме да пазаруваме!При сегашния избор е разбираемо!
    Аз съм същата-не държа пари в мен-и да нямам нужда от нещо, редовно обикалям магазините и имам ли пари в мен-няма да се върна и с лев!това ми е проблем-хубаво е човек да е по-сдържан!А понякога се чувствам гузно-като вчера с дънките!Нашите ме пратиха за храна до магазина, а аз се връщам и с нови дънки-е парите бяха мои, но ми стана неудобно някакси!

--------------------

+Quote Post
Juli_17
публикуване Sep 10 2007, 12:46 PM
Коментар #18

многознайко
Инфо..

:lol: това за дънките ми хареса, ама то и аз така, обикновено се прибирам с точно стотинки за автобус,а понякога и за него нямам :D

--------------------
aз съм зайче

+Quote Post
Mira
публикуване Sep 10 2007, 12:47 PM
Коментар #19

многознайко
Инфо..

Цитат("Juli_17")
:lol: това за дънките ми хареса, ама то и аз така, обикновено се прибирам с точно стотинки за автобус,а понякога и за него нямам :D
Еми---какво да ти кажа!Все по-често се чувствам така и по това чувство разбирам че съм прекалила!А и да ти кажа -понякога е добре импулсивно да си купиш нещо хубаво но не и всеки ден да трошиш пари за неща които имаш в излишък!И така-15 чифта дънки и 2 якета!

--------------------

+Quote Post
Juli_17
публикуване Sep 10 2007, 12:59 PM
Коментар #20

многознайко
Инфо..

Ред е на якетата :D това ме подсеща, че днес се влюбих в две на Франко Феручи, направо невероятни, едното беше от тези съвсем късите, които покриват само половината корем (само как го обясних :D ) а другото дълго, с колан. И двете бяха бели, направо ми останаха очите в тях

--------------------
aз съм зайче

+Quote Post

2 страници V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 6th June 2020 - 05:31 PM