IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране ) Стани почитател ·

Reply to this topicStart new topic
> За семейната трапеза
monik
публикуване Sep 10 2009, 09:11 AM
Коментар #1

Bebe
Инфо..

От: Къде ли не!

Не съм много сигурна,дали имаме такава или подобна тема, ако има ще я слеем.
Доволни и недоволни от дадена марка продукти,не смятам че ще е раклама или антиреклама.

Та на въпроса,вчера пазарувам и купувам сирене за вкъщи,купувам както обикновенно "Нови Пазар" /така го изписватукато марка/ откакто живеем тук купуваме само от него,имаШЕ вкус на истинко сирене.Обаче паследните два пъти :yak: пъвият път си помислих,че е
нещо кофти партида или де да знам.....ама и сега вечеееее,не се яде просто.Разрових се и ето какво открих,вътре и една марка дато преди купувахме от нея.

http://www.bnap.org/?p=173

--------------------
[/url]
Go to the top of the page

+Quote Post
Gigi
публикуване Oct 9 2009, 10:11 AM
Коментар #2

Нов
Инфо..
**

От: София

Статията е чудесна.
Тъй като обожаваме млечни продукти, а и майка ми работеше в тази сфера, та общо взето тя ми беше ориентир за хубавите продукти, вече сама се ориентирам. Наистина на ЕлБИ продуктите из са хубави, на Маждаров също, Дъга от време на време има някоя партида с по-лошо качество, но е хубаво сирене, Роса също е хубаво, На Баба не съм купувала но киселото мялко е ... тъпкано с какво ли не, можед а е вкусно, но не е от най-истинското, Филипополис беше едно чудесно сирене, но и него развалиха. Това е за сирената, другите от статията не съм ги пробвала, общо взето ги купувам на вид и цена.

Иначе аз да кажа за пилешките продукти на "Гала" - отврат, миналата седмица поради лупса на друга фирам взех на тази пилешки гърди - едни слузести, като желе, отврат и на външен вид. Онзи ден пак поради липса на друго купих дробчета - вчера ги отворих, бяха ужасно мръсни и имаше и една бучка само някаква мръсотия. Наложи се бая да ги мия. Иначе на вкус станаха чудесни, но със сигурност повече нищо няма да купя на тази фирма.

Иначе може ли темата трябва да е под друго заглавие.

+Quote Post
amber
публикуване Oct 9 2009, 10:37 AM
Коментар #3

спи във форума
Инфо..

От: Страната на чудесата

Цитат(Gigi @ Oct 9 2009, 01:11 PM) *
Иначе може ли темата трябва да е под друго заглавие.

Май наистина по-подходящо ще е нещо от сорта на "От кои продукти сме доволни и от кои не" ...

+Quote Post
Denora
публикуване Oct 9 2009, 12:45 PM
Коментар #4

напреднал
Инфо..

Имам едно предложение за име на тази тема.
Вероятно всички още помнят тази крилата фраза, произнесена в началото на прехода от премиера тогава Димитър Попов:
"За бога, братя, не купувайте!".
Струва ми се много подходяща и някакси на място.
Всеки е имал разочарование в една или друга степен от продукти ,услуги и въобше всичко,което се предлага на нашия пазар.За съжаление в нашата мила родина гласа на потребителя е глас в пустиня,но тук на воля можем ,пък и трябва,да се предупреждаваме за ментета и всичко онова ,което ни пробутват за 100% качество.
Незнам дали ще се приеме,но... само това успях да измисля huh.gif

--------------------
Шестте грешки на човека:
1. Заблудата, че личният напредък се постига чрез потъпкване на другите.
2. Склонността да се тревожим за неща, които не могат да бъдат променени или поправени.
3. Твърдението, че нещо е невъзможно, защото ние не сме способни да го направим.
4. Отказът да оставим настрана дребнавите си предпочитания.
5. Пренебрежението към развитието и усъвършенстването на духа и липсата на навика да четем и да учим.
6. Опитите да натрапваме на другите своите убеждения и своя начин на живот.

+Quote Post
Stani
публикуване Oct 9 2009, 12:55 PM
Коментар #5

клавиатуротрошач
Инфо..

Продуктите на Данон са далеч от нашите представи за мляко или сирене. "На Баба" са техен бранд така, че...

Аз напоследък купувам колбасите на "Орехите" и не са никак лоши. Те са си стара добричка фирма, сега са ги купили Белла... Дано не им падне качеството скоро.

Сирене,кисело мляко и кашкавал на "Роса" много ми харесват.

Кайма и месо купувам само и единствено от месарница, като каймата я мелят пред мен. Всичко друго е измама.

+Quote Post
katerina_katrin
публикуване Oct 9 2009, 01:15 PM
Коментар #6

пристрастен
Инфо..

Цитат(Stani @ Oct 9 2009, 03:55 PM) *
Продуктите на Данон са далеч от нашите представи за мляко или сирене. "На Баба" са техен бранд така, че...

Аз напоследък купувам колбасите на "Орехите" и не са никак лоши. Те са си стара добричка фирма, сега са ги купили Белла... Дано не им падне качеството скоро.

Сирене,кисело мляко и кашкавал на "Роса" много ми харесват.

Кайма и месо купувам само и единствено от месарница, като каймата я мелят пред мен. Всичко друго е измама.

за каймата и месото и аз така. задължително от месарница купувам и ми мелят каймата пред мен.

--------------------
test

+Quote Post
Gigi
публикуване Oct 10 2009, 02:13 PM
Коментар #7

Нов
Инфо..
**

Цитат(Stani @ Oct 9 2009, 05:55 PM) *

Това за Данон и Баба се чудех дали да го напиша, но това наистина си е така.

За каймата ще взема и аз така да купувам вече иначе само на Тендем взимам.

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 22nd October 2019 - 07:35 AM