IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране ) Стани почитател ·

4 страници V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> КОЛКО СТЕ СВАЛИЛИ С ТАЗИ ДИЕТА
sladkata meri
публикуване Apr 15 2010, 03:37 PM
Коментар #61

воайор
Инфо..
*

Аз с тази диета на Дюкан за8 месеца свалих 18кг но правих само 2рата фаза

Go to the top of the page

+Quote Post
acrofil
публикуване Aug 19 2010, 10:20 AM
Коментар #62

Нов
Инфо..
**

Здравейте, така значи аз съм мъж да поясня :)

Висок съм 2м и тежах 135кг, като това ми беше теглото преди да започна режима, преди това може да съм бил и повече, но ме беше страх да се тегля! :)

Започнах го предната година края на Август, направих 7 дена ударен само протейни и след това карах 5/5, първите 2-3 седмици ми беше трудно, но свикнах и така до април-май някъде.
Минах на третата фаза спазвах я около два месеца, но лятото ежедневието много ми се обърква и леко земах да кривя. Та значи пролетта бях 98кг от 135, в момента съм 102-3кг което мисля, че е нормално, но както казах спрях да спазвам третата фаза и почнах да си похапвам сладко, а и други работи 00027.gif Но важното е, че за тези 2 месеца през който не съм спазвал третата фаза съм качил толкова малко, а и почнах да си 42.gif отвреме на време :) Смятам да запазя това тегло най-много до 99-100 да падна. Ето и по-една снимка преди и сега!

Причината да пиша сега тука е, че доста често посещавах форума когато бях на режима, но не пишех, а само четях, а и имаше много хубави рецепти за режима :)

Пожелавам успех на всеки който се захване с това, няма да сбърка определено, стига да има воля.
Успех! :)

Мнението беше редактирано от acrofil: Feb 11 2012, 12:26 PM

+Quote Post
Dru
публикуване Aug 19 2010, 03:05 PM
Коментар #63

спи във форума
Инфо..
Икона на групата

От: София

Браво!

Един съвет само, гледай да не се унесеш със сладкото и бирата много, че аз така отекох. Е, после забременях, ама ти от туй няма да се плашиш laugh.gif

Само да попитам, правиш ли си протеиновия четвъртък ( или който ден там си избрал)?

--------------------

+Quote Post
acrofil
публикуване Aug 19 2010, 03:37 PM
Коментар #64

Нов
Инфо..
**

Когато се сетя само, в началото си го спазвах, ама сега покрай това лятно ежедневие забравям. smile.gif

+Quote Post
радост83
публикуване Oct 7 2010, 10:35 AM
Коментар #65

воайор
Инфо..
*

Здравейте аз съм нова тук,от много време чета и слушам и виждам резултатите от тази диета и вече дойде и моя рет.На диетата съм от 01.10.2010 и за сега кантара показва-4,но незнам дали да му вярвам че малко е скапан,имам много за сваляне и съм решила вече КРАЙНО ВРЕМЕ Е а като гледам тук каква подкрепа има,защото на никой край мен не му се правеше заедно с мен се надявам да успея.Ще публикувам до къде съм стигнала-стискайте палци.А на тези които са постигнали такива резултати им завиждам най-благородно и много им се възхищавам.

Мнението беше редактирано от радост83: Oct 7 2010, 10:36 AM

+Quote Post
biinito
публикуване Dec 5 2010, 12:57 PM
Коментар #66

воайор
Инфо..
*

Здравейтее, искам да споделя че от 3 дни спазвам диетата, но изпитвам извесна доза скиптицизъм дали ще издържа, знам че отначало винаги е трудно и след няколко дни се надявам вече да ми е по лесно. Само да попитам докато я спазвахте спорувахте ли усилено? Благодаря smile.gif

+Quote Post
amber
публикуване Dec 5 2010, 01:06 PM
Коментар #67

спи във форума
Инфо..

От: Страната на чудесата

Здравей biinito;)
Аз свалих доста без да спортувам.А и имам някакви спомени, че Дюкан не препоръчваше спорт по време на режима.

...не се стряскай от линийката ми, в момента не съм на Дюканwink.gif Мъча се с 90 дневната, но както е видно без резултатsmile.gif

+Quote Post
Bella
публикуване Jan 1 2011, 03:23 PM
Коментар #68

Нов
Инфо..
**

От: Sofia

Аз свалих 15 кг преди година(бях 60 кг), но се отпуснах +2, +5 и сега съм + 6 кг (сега съм 66 кг) - в следствие на неспазване на Протеиновия Четвъртък, не закусване и не пиене на вода (и хапване на солено).... Та сега мисля да мина пак на Режима да видим дали ще ми подейства пак и след това спазване му е майката.. успех на всички.

--------------------
[url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wUiDbY3/]

Висока: 1.68
I фаза:06.05.2009г.- 10.05.2009г.
II фаза:11.05.2009г. - 5/5

+Quote Post
acrofil
публикуване Mar 25 2011, 04:21 PM
Коментар #69

Нов
Инфо..
**

Здравейте отново, малко да обновя заковах на 100-105кг и се движа в тези граници. Като храната си я подбирам и много внимавам, но все пак сме хора. Ето малко мотивация за тези който сега почват, успех :)

Мнението беше редактирано от acrofil: Mar 25 2011, 04:22 PM

+Quote Post
ankali
публикуване Mar 17 2013, 09:40 PM
Коментар #70

Нов
Инфо..
**

Аз не съм я ползвала, но една приятелка се хвалеше, че е смъкнала 4 кила за 1 седмица. С нея си говорихме преди няколко дни. Дано продължава така.

+Quote Post
nuvola
публикуване Nov 20 2013, 02:20 PM
Коментар #71

воайор
Инфо..
*

здравейте дами,
относно диетата..бъдете внимателни..не се втелявайте,напоследък се говори че не е от безопасните..
яжте разделно и в умерени количества
и ще отслабнете..успех

+Quote Post

4 страници V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 19th October 2017 - 07:30 AM