IPB

Здравей, гостенино ( Влизане | Регистриране ) Стани почитател ·

Closed TopicStart new topic
> Новогодишната нощ!! или кой кога заспа
monik
публикуване Jan 8 2009, 07:43 AM
Коментар #1

Bebe
Инфо..

От: Къде ли не!

Темата е продължение,към номинацийте за януари.
Дали ще гласуваме ще решим ние :biggrin:.Начините да прекараш един празник не са много,или поне аз ги деля на
3-ри.
-страхотно с много шум и веселба
-приятно,с лежерна компания
-и тъпо без значение къде си.
Според мен и трите са възможни,зависи кой с каква нагласа е :dance:

--------------------
[/url]
Go to the top of the page

+Quote Post
Десунка
публикуване Jan 8 2009, 07:49 AM
Коментар #2

пристрастен
Инфо..

От: Варна

Определено третото - тъпо. Понеже сме с бебе Габи и майка ми реши, че трябва да ходим на един ресторант - току що отворил. Уж щеше да има компания от 10 души и ние, ама компанията се отказала. Накрая бяхме само ние(6 души) и персонала. Изчакахме Новата Година, даже не можах да се зарадвам като хората, и после към 1 часа се прибрахме.
Отидохме само да се каже че не е без хич. Иначе за бебо беше супер, защото си спа цялата вечер.

--------------------

http://gledane.tochica.com/r/509/Гледане на карти!

+Quote Post
monik
публикуване Jan 8 2009, 07:51 AM
Коментар #3

Bebe
Инфо..

От: Къде ли не!

Нека да съм първа на хорото :blush:
Тази нова година я изкарах на ръба на тъпотията,първенството все още държи една нова година със свекъра
и семейството му :crazy:/тогава се спаси всичко живо от 16 до 35 г.само ние останахме..... :gum:/

Та сега беше малко по-добре,щото поне бяхме с приятели.Което пък включваше разговори на вече
познати теми.Беше нещо като гости,не като празника който очакваш примерно с нетърпение.
Изкарахме до 04.часа с игра на карти.Това го правим редовно,винаги щом можем......абе
беше лишено от към големи емоций,заради което получих обещание от съпружеското тяло.
Следващата нова година с приятели, на някоя различна дестинация :uraaaaaa: :uraaaaaa:/това го запомних много добре :naughty: :naughty:/

--------------------
[/url]

+Quote Post
Monka
публикуване Jan 8 2009, 08:28 AM
Коментар #4

спи във форума
Инфо..

Първото -много весело с много шумна компания и други компании наоколо .Беше страхотно .Най -хубвата ми нова година до сега  :uraaa: :115: :x_caseta2: :band: :sorcerer: :00011:

--------------------

http://martinasolis.blogspot.com/
http://monkapana.multiply.com/

Може да съм солета ,но се бия като цяло пакетче!

+Quote Post
Stani
публикуване Jan 8 2009, 08:35 AM
Коментар #5

клавиатуротрошач
Инфо..

От: София

Аз си бях у нас... Обичайните заподозрени... Аз и Жоро, сестра ми с мъжа си и детето, майка ми и братовчедка ми, която е сляпа и много свита и мълчалива и общо взето се вписваше с мебелите  :dntknw:. Едва намерих сили да си сложа блуза и дънки, вместо да си остана с удобното домашно екипче. Бях направила хубава маса, много ядене, пиене, украса, красоти. И седнахме, наядохме се и мълчание. Гледахме ТВ и толкова. По едно време сестра ми вика: Бягай да вдигаш майка, че е 23:57! Вадете шампанско. Гръмнахме го, наздраве ала бала, малко опити да звъннеш по телефона и толкова. Навън бомби яко.... И седнахме да си ядем пак тихо... И почнахме тема за жените и мъжете и кой пол е по-силен и се скарахме. В 3:30 си легнахме и ние.  :confused: :crazy: :ranting: :mad:

Е тогава започна по-интересната част от вечерта поне за мен. Такъв секс за 3 месеца заедно не бяхме правили! Като приключихме леглото се беше отместило с 40 см от стената  :blush: Майка ми твърди, че нищо не е чула  :lol_sign: :lol_sign: :lol_sign:

Така че Новата година... пиша я 50 на 50.

+Quote Post
belqta
публикуване Jan 8 2009, 08:45 AM
Коментар #6

клавиатуротрошач
Инфо..

Аз съм много доволна от тази ни Нова Година. За втори път празнуваме далеч от другата рода  :). Миналата година бяхме на Добринище и карахме ски и бяхме на голяма маса с приятели, но на Йордан му беше за първи път и не се държа много като на Нова Година ( приятелите, компанията и инициативата бяха мои). НО тази година, явно вече се беше поочупол, защото бяхме с общи приятели, в тяханта къща, защото имат бебенце на 4 месеца и си изкарахме прекрасно. Направихме си различни ястия, салатки, имаше фоерверги и бенгалски огън, всеки си получи подаръка - желан или неочакван. Всичко, което ме кара да се чувствам спокойна е невероятно приятно за мен. Не ми трябва много, просто приятна компания. Останахме така чак до 5 сутринта и даже не ми се прибираше...  

--------------------

+Quote Post
светулчица
публикуване Jan 8 2009, 10:01 AM
Коментар #7

пристрастен
Инфо..

Я и аз да се запиша към ТЪПО изкарване на Нова Година!

Приготвих за хапване, сложим масата. Свекърва ми се качи, нещо без настроение. Седна на края на масата. Голямата ми дъщеря се сърди през цялата вечер. Чак се навря под масата в кухнята. Развали ми окончателно настроението. Бях се преоблякла- панталон, блуза. Госпожиците с рокли. Ядосах се, навиках се и се преоблякох. После късметите от баницата. На свекърва ми се падна Щастие, за какво й било то. И едни такива. Към 1ч приспах децата, после гледахме тъпата програма до към 2ч и това е. Най-хубавото от цялата вечер бяха фоерверките!

+Quote Post
Dru
публикуване Jan 8 2009, 10:40 AM
Коментар #8

спи във форума
Инфо..
Икона на групата

[tt]Ми, да ви разкажа и аз тогава  :blush:

Бяхме си у дома в състав: Аз, Ники, Стефи, майка ми, баща ми и свекърва ми. Сготвили си бяхме страхотни вкусотийки, вечеряхме, смяхме се, слушахме музика, гледахме с половин око телевизия, играхме със Стефи. Наближи дванадесет и излязохме на терасата с фойерверките и бенгалския огън и готови за шампанското чаши. Когато настъпи Новата година гръмнахме една бутилка двулитрово детско   :laugh: шампанско и си честитихме. Доста от комшийте се бяха показали и си викахме през оградите, честитяхме си, смяхме се.... После гърмяхме фойерверките и Стефи се радваше и подскачаше от кеф. А на отсрещния баир са военните блокове и казармата, та не искам да ви казвам на какво светлинно шоу станахме свидетели  :laugh: След това се прибрахме, посмяхме се и поприказвахме още малко и си легнахме  :yes:

Обичам да посрещам Новата година у дома  :vlub:
[/tt]

--------------------

+Quote Post
Ванеса
публикуване Jan 8 2009, 10:55 AM
Коментар #9

пристрастен
Инфо..

От: ♡♥ Стара Загора ♡♥

Аз ще бъда кратка  :bleh: Бяхме си у нас само ние. Много весело си прекарахме като за сами. Шум вдигахме като за 7 човека. Напихме се нахранихме се добре,натанцувахме се хубаво и т.н и към 4 си легнахме и на другият ден пак наново обаче с гости  :flowerysmile:

--------------------

+Quote Post
dazi
публикуване Jan 8 2009, 12:20 PM
Коментар #10

пристрастен
Инфо..

От: гр.Силистра

Аз ще се класирам за втората категория-Приятно, с лежерна компания!
Семейстото ни не беше заедно-на Коледа по традиция се събираме, а Нова година оставяме  за разделение и празнуване по свой вкус и  желание!
Та, аз и мъжът ми бяхме на гости в моя,бивша колежка и много добра дружка, а аз пък съм кръстница  на стопанина на този дом. Компанията беше разнородна-имаше 2 мъника, 1 тийнче,  една млада баба и родителите на децата. Всички бяха род на стопаните, с които се познаваме.
Някак си не бяхме много весели, а по-скоро спокойни и разговяряхме, хвърляхме по едно око на телевизията. На трапезата имаше салати, капама, торта с шейна и елени, напитки-разни
На връх нова година отворихме бяло шампанско и вдигнахме наздравицата. Честитихме си взаимно. Поздравихме и наште деца и роднини по телефона. Децата сурвакаха наред и те малко поосвежиха обстановката/така въодушевено сурвакаха/. Имаше малко еуфория около  тях. Гледахме през прозореца пукотевицата, фойевергите. След това децата си тръгнаха, а ние още малко поостанахме на пийване по скоро, защото вече яденето не вървеше. Стояхме до 2 .00часа. и после най-трудната част-да  се прибереш с натежал стомах и глава из заснежените ули.ци.   :93:

+Quote Post
Meга
публикуване Jan 8 2009, 12:30 PM
Коментар #11

клавиатуротрошач
Инфо..

[tt]
Посрещнахме Нова Година страхотно с много шум и веселба :specool:
Беше адски весело и забавно в компания от 20 много близки приятели и 20 не толкова :laugh:
Гледахме невероятната заря с чаши с шампанско в ръка и така посрещнахме всички заедно с обратно броене,прегръдки и целувки
Алекс щуря с още 2 деца до 01ч.,след това го откарах при нашите и ние продължихме до 6 сутринта :0002:[/tt]

+Quote Post
Мамчето
публикуване Jan 19 2009, 11:01 PM
Коментар #12

спи във форума
Инфо..

Май е късно малко, но аз сега видях темата  :blush:

Дъщеря ми, Малчо и с-ие- на Чепеларе ( тъпо им било)...

Синът ми вкъщи с компания до 12...После по кръчмите до 02. 01....
Ние със скъпия в приятели (мой бивши колеги- на малкото им дете съм кръстница) в Перник.
Спокойно, хранително, напоително...
Нито с много емоции, нито тъпо... Спокойно...

--------------------

+Quote Post
Сисил
публикуване Jan 20 2009, 08:44 AM
Коментар #13

пристрастен
Инфо..

От: Испаниа

Със сигурност по тъпо от това което прекарах аз няма .
1-во на работа ,2-ро голям студ ,3-то от 01.00 до 04.00 бях сама и на студено заради някой си там важен,след това половин Час шофиране до като се прибера и да вигнем наздравица със семейството и си легнах в 05,30 Ч. :eek:

--------------------
Мъдрият не казва никога всичко което мисли,но винаги мисли всичко което казва.

+Quote Post

Closed TopicStart new topic
1 потребители четат тази тема (1 гости и 0 анонимни потребители)
0 Потребител(и):

RSS Олекотена версия Времето сега е: 16th December 2019 - 08:53 AM