Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Лунна диета
www.amber-bg.com > Красота и здраве > Диети и упражнения
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
Lucky
Много я хвалят и се каня да я почвам, че съм му отпуснала края :) Ако искате опитайте и вие:

2007

Януари 2007
03 януари - 15:58 ч.
11 януари - 14:45 ч.
19 януари - 06:01 ч.
26 януари - 01:02 ч.

Февруари 2007
02 февруари - 07:45 ч.
10 февруари - 11:51 ч.
17 февруари - 13:36 ч.
24 февруари - 08:36 ч.

Март 2007
04 март - 01:17 ч.
12 март - 05:54 ч.
19 март - 04:43 ч.
25 март - 20:16 ч.

От написаната дата и час стартираш гладуване и пиеш само течности 24 часа, до същия час на другия ден.Примерно сега на 03.01 започаваш 15:58 часа да гладуваш (можеш да пиеш течности) до 15:58 часа на 04.01

Посочените дати указват края на всяка лунна четвърт. Спазващите лунната диета твърдят, че гладуването (или разтоварващото хранене) през тези дни е най-доброто средство да се регулира теглото по естествен начин.
Идеята е, че по време на нарастваща луна (от новолуние до пълнолуние) организмът е склонен към натрупване - максимално се усвояват хранителните вещества, гладът е по-силен от обикновено. Този ефект е най-силен през трите денонощия около пълнолунието. Ето защо по пълнолуние се гладува - за да не се "лепи" нищо. През следващата фаза - намаляваща луна (от пълнолуние до новолуние) организмът е склонен да "отдава". Тогава човек може да си позволи отклонения от диетата, без да се притеснява, че ще натрупа излишно килце. На новолуние процесът на отдаване е най-засилен, поради което тогава се гладува с цел отслабване. Очаква се, че в този момент ще има най-толям резултат.

Аз започвам на 03.07 и ще пиша за резултата, но в крайна сметка лунните дни са хубаво нещо ако не за сваляне на килограми, то поне за разтоварване на организма от токсините, така че ви препоръчавм да опитате :D

Ето тук можете да получите и още информация:
http://www.liniastandart.com/modules.php?o...r=0&thold=0
amber
Поли,ти правила ли си я до сега лунната диета?Дали наистина има ефект?
Lucky
Не, не съм Амбер, но от толкова различни хора вече чувам че има ефект че се навих да пробвам.Приятелката ми пред очите ми се стопи, направо на две, без никакви други диети, да кажем леко се ограничаваше, но нищо осбенно.Казват че на едно гладуване падат 2 килограма.И аз бях скептична но след като видях резултат при различни хора и от всякъде чувам само положителни и никакви отрицателни ефекти реших да пробвам,ако не друго поне да се пречиствам от време на време :D
amber
Значи...и аз се присъединявам :) Наистина ако не друго,то поне се пречистваш.Дооооста ще ми е трудно само на течности 24 часа ама....след раждането имам 15 кг за сваляне:(
Натурални сокове може ли да се пият?Май бях чела някъде че било добре само водичка [smilie=dontgetit.gif]
Lucky
Може натурални сокове, не се притеснявай.Даже приятелката ми и млекца си пие, кисели, пресни...може и малко плодове, но да не се прекалява, желателно е без тях, но вече ако ти прималее....И най-важното след 24те часа да не се нахвърляш като луда над храната [smilie=0015.gif] Айде в понеделник започваме :D
kar4eto
Kato vi slu6am i az re6ih da po4na s vas v ponedelnik ;)
:D
amber
Цитат("kar4eto")

[smilie=0001.gif]
Lucky
Цитат("kar4eto")

Колкото сме повече толкова по лесно става ;)
kar4eto
И аз мисля че така е по-лесно.Ще пиша за резултатите че да можем да сравняваме на кой как действа:D
palechka
И аз ще се пробвам момичета! Щом може и сокчета а не само водица бистра няма проблем та да видим какво ще стане.
amber
Цитат("palechka")
И аз ще се пробвам момичета! Щом може и сокчета а не само водица бистра няма проблем та да видим какво ще стане.

Ееее...супер! Много се радвам че ставаме повече.Така наистина ще е по-лесно.Вече нямам търпение да дойде 3-ти:)
Lucky
Изтеглете се предварително, за да видите ефекта след това.Твърдят че на гладуване се отслбва с 2 килограма.Разчитам да кажете дали е така, защото аз ще съдя само по дрехи и по огледало, за кантара още ме е страх, аз ще се тегля по нататък ;)
kar4eto
Цитат("Lucky")
аз ще съдя само по дрехи и по огледало, за кантара още ме е страх, аз ще се тегля по нататък ;)

Mi mai i az taka 6te napravq 6toto kantara u nas se pobyrkal i ve4e izob6to ne moje da tegli :( Ama pyk 6te vidq sega me pokazva 4e sym 65kg ,a v4era bqh 67,5kg ,onzi den-64kg i t.n. I az 6te gledam po nego,po drehite i t.n. :D
Lucky
Ей момичета напомням, кой каквото ще яде до 18:37 часа, след това атака на сокчета и други течности ;) и така до утре - 18:37 [smilie=cry.gif] Никой да не предава фронта ей [smilie=nono.gif] Един за всички , всички за един [smilie=duel.gif]

amber
Еееее...как ще забравя:) Запасих се с 3 кутии натурален сок,имам и минерална вода и само чакам [smilie=77.gif]
А диня може ли да се яде (в краен случай)? [smilie=00025.gif]
Lucky
Може, ама в съвсем съвсем краен случай, например ако ще припадаш вече :D Но да бъдем сериозни, не е желателно, особенно ако искаш да постигнеш някакъв ефект, но въпреки всичко винаги може да се направи някое малко изключенийце ;)
Lucky
Мого се извинявам на всички решили да погладуват с нас, но часовете ми на лунните фази не са били апдейтвани по лятното часово време [smilie=blush.gif] Преместила съм всички часове с един напред и съжелявам ако съм изтормозила някой да гладува с час повече, все ще има файдичка и от него, обещавам :D
amber
Цитат("Lucky")
Мого се извинявам на всички решили да погладуват с нас, но часовете ми на лунните фази не са били апдейтвани по лятното часово време [smilie=blush.gif] Преместила съм всички часове с един напред и съжелявам ако съм изтормозила някой да гладува с час повече, все ще има файдичка и от него, обещавам :D

Не се притеснявай [smilie=wink.gif] Ако знаеш колко имам да сваляяяммм....с този един час само ми помагаш;)
Как върви Лунни момичета? Аз все още държа фронта и май ще е така до края;) Пропуснах си закуската,но да си призная не съм толкова гладна колкото бях снощи.
Кар4е,ти къде изчезна?Отказа ли се?
Lucky
И при мен за момента минава лесно, цял ден на работа бях така улисана че хич не ми дойде на ум за храна [smilie=rolleyes.gif] Сега обаче ще е зорът до 19:37 [smilie=cry.gif] Но ще издържа до край! [smilie=00036.gif]
amber
При мен резултата е -1 кг [smilie=49.gif]
Lucky
А при мен, така се настроих да не ям и че и днес още ми държи и може да се каже че изкарah още една лунна фаза :D За дрехите е рано да се каже, за кг ме е страх още :) При другите как е?
kar4eto
Цитат("amber")
Кар4е,ти къде изчезна?Отказа ли се?

Mмм...тук съм :) Само че имах проблеми с net-a и за тва изчезнах:D
Сега вече всичко е наред и диетата я завърших като хората,обаче кантарът ми не е в ред...По един панталон се мерих , дето ми седи по тялото,ама винаги когато отслабвам,по него първо си проличава...Като го премерих на другия ден след като свърши гладът ми стоеше малко по-широко...Аз съм доволна, а вие? [smilie=cool.gif]
Lucky
Ей момичета новата фаза идееее [smilie=39.gif] подготвяте ли се ;) Малко лошичко се пада но мисля че с общи усилия ще успеем [smilie=00036.gif] Не сте се отказали нали [smilie=91.gif]
amber
Аз не съм се отказала,но наистина новата фаза е ужасно гадна:( Ще се опитам да издържа,но ми се струва че този път ще залъжа глада с някое плодче [smilie=39.gif]
kar4eto
Аз мога да се похваля че два дена бях планинарче :D Какво катерене падна...ама аз много обичам планинарството [smilie=33.gif] , освен че е приятно и интересно и калорийки се горят .А утре пак почваме диетата...Мисля че ще има файда от цялата работа. [smilie=wink.gif] Lucky, ти спомена нещо за часовете - сега същите ли остават или...ще почваме 1 час по-рано?Как решавате?
Айде чао от мен [smilie=00010.gif]
Lucky
Кар4е часовете са оправени вече, така че утре в 06:02 ч. започва пак глада [smilie=48(1).gif] и така до сряда сутринта 06:02 ч.
Браво на теб за планинарството, то е най добрия помощник на диетите[smilie=49.gif]
Айде успех на всички утре [smilie=00036.gif]
Anonymous
Здравейте мацки! [smilie=bye.gif] И аз съм с вас!

Успех на всички утре!!! [smilie=newsm44.gif]
amber
Момичета как върви при вас гладуването?
Аз да си призная-провалих се и то още на обяд [smilie=47.gif]
Няма да ви казвам каква салата си направих,че да не ви дразня [smilie=00023.gif]
Lucky
Ей amber разбойничке защо предавш фронта [smilie=banned.gif] Айде щом е една салатка, простено е ;) Но да му мислиш следващия път [smilie=dots.gif] При мен долу- горе добре минава :D Както и предния път на работа не усетих много, защото по принцип има дни на работа когато въобще нямам време да ям [smilie=cry.gif] Лошото е след работа, особенно ако направиш грешката да влезеш в Пикадили [smilie=laugh.gif] Иначе мисля, че за момента удържам, но как само чакам сутринта [smilie=77.gif]
Anonymous
Цитат("amber")
Момичета как върви при вас гладуването?
Аз да си призная-провалих се и то още на обяд [smilie=47.gif]
Няма да ви казвам каква салата си направих,че да не ви дразня [smilie=00023.gif]

Диетата върви доста успешно!Изобщо не ми се яди и днес!, но ще пийна една супичка на обяд , а довечера кисело мляко със сол! [smilie=00027.gif] [smilie=0015.gif]
amber
Поздравления момичета [smilie=clap.gif] Майка ми започна диетата заедно с нас (но за разлика от мен е много стриктна;)) и днес ми се похвали,че е -2 кг :) Даже тя самата беше учудена :)
Lucky
Моята майка не спазава диетата с мен, но е учудена как при мен от два пъти толкова видимо си личало :D Ииеееее [smilie=newsm44.gif] Вярвам и защото всъщност последно време тя постоянно ме тормозеше, че трябва да предприема нещо, тоест си е доста обективна , е поне се надявам ;)
amber
Ехоооо...момичетаааа...не сте забравили,нали?!Тази вечер от 22:13 отново глаааддд:)
kar4eto
Olele dnes kato obqdvah i posle sednah na kompiutyra za redovnata obedna po4ivka ,vidqh zapisan saita na edin list i se setih 4e dnes e dietata...Vzeha da me izqjdat ogrizeniq 4e sym naru6ila dietata [smilie=00023.gif] i...taka mi olekna kato pro4etoh 4e e v 22 4asa(ne 4e qdoh mnogo,ama...) ;D .Sega ve4e sym gotova za glada koito po4va dove4era... [smilie=9.gif] [smilie=50.gif]
amber
kar4eto как мина при теб? При мен за пореден път беше провал и май вече ми е достатъчно,за да разбера,че тази диета не е за мен [smilie=no.gif]
Lucky
Ей Amber не се предавай !!!! [smilie=00051.gif] Така ще ни разколебаеш и нас [smilie=37.gif] Все пак ти си преценяваш, ако ти е много трудно ще разберем ;) но аз категорично продължавам напред, казват че вече ми личало, а дано е така [smilie=40.gif]
kar4eto
Здрасти на всички! :) Ами...amber то и мойта диета си беше на провал,ама то защото имаше повод за празнуване(е,това май е само за оправдание понеже си бях доста гладна... [smilie=blush.gif] ).Ще те посъветвам да не се отказваш,все пак ако не друго то поне не пълнееш .Бъди оптимист,гледай нещата от добрата страна и ще видиш че следващият път ще е много по-добре [smilie=flowers.gif] .Аз ще продължа въпреки неуспеха си миналия път...Между другото бях на почивка тоя път бяхме на басейн ама от водата така се огладнява,че...си позволих да ям след 19:00 часа [smilie=48(1).gif] Е,сега чао от мен и късмет на всички ! [smilie=bye.gif]
Lucky
Съгласна съм със Kar4eto [smilie=49.gif] Amber не се предавай. Ето аз токущо си хапнах обилно, че да ми държи чак...... до утре сутринта :D Не сте забравили за днес, нали ;)
Anonymous
Да ви се похваля аз свалих 1,6 остават ми още толкова.
amber
Цитат("veselina_10")
Да ви се похваля аз свалих 1,6 остават ми още толкова.

[smilie=clap.gif] Бравооо:) Поздравления.Аз от известно време не смея да се кача на кантара.Даже съм го затрупала с едни торби :D
Anonymous
Аз от 10 съм на диета но не е много стриктна хапвам си от всичко по малко и наблягам на плодове, зеленчуци, пилешко филе и пълнозърнест хляб. От 26 пия и зелен чай, но от бългаския на БИОПРОГРАМА 20 бр са 0,84 ст. най-хубавото му е, че не действа като китайския толкова слабително и гадно и нямам от него болки в корема. Днес ще си купя и ябълков оцет на дражета 1 кутия струвала 6 лева и стигала за около месец. Казаха ми, че резултата се забелязвал след около 40 дни-пиел се по 1 драже вечер пред хранене и можело да не се лишаваш от нищо. Аз лично мисля да го пия за поддържане на килограмите. За тези 2 седмици от 57 кг. съм стигнала 53. Много съм доволна от постижението си, вече ми стават почти всички дрехи и ми поизчезна коремчето.
Lucky
Браво Веси, за всичко което си предприела [smilie=11.gif] С повече оръжия по-бързо се печели битката, аз за сега само лунната съм подхванала, за друго ще помисля по нататък, да я видим пъво нея как ще подейства :D
Anonymous
Много ме мотивирахте! От утре и аз се включвам. Дано успея и то без някакви странични ефекти;))) lucky за жалост не се сабира в тостера, но и на скара става ;Ррр :) Естествено след лунната диета!;)))))))
еми
здравейте и от мен.от утре и аз съм с вас,че ме е срам да кажа колко имам да свалям.
Lucky
Урааааа още подкрепление, благодаря ви момичета [smilie=gestos18.gif] Виждаш ли amber какво става, продължаваш с нас никакво отказване [smilie=nono.gif] Kar4e ти накъде се загуби, с нас ли си ? Hiri ти мен ли ще слагаш на скарата или имаш някое сладко котенце, което ще нападнеш след лунната диета [smilie=0015.gif] Emi мен даже ме е страх да се кача на кантара, камо ли да кажа колко имам да свалям [smilie=blush.gif] Айде момичета успех от мен [smilie=00036.gif]
amber
Оххх...Lucky не мога...много тежки ми идват тези 24 часа [smilie=57.gif] .Нооо...майка ми не се предава.Вчера ме накара да и напиша датите до края на годината:)Каза,че имало ефект и до сега не съм я виждала толкова постоянна за никоя диета [smilie=00036.gif]
kar4eto
Здравейте,момичета!Радвам се че вече сме повече ,колкото повече ,толкова по-добре :D ! amber,ти да не би да се мъчиш само вода да пиеш ,че така ти идва в повече?Опитала ли си да пиеш айрян-течност е все пак,засища,а и ако е нискомаслен едва ли ще навреди на диетата [smilie=innocent.gif] .Що се отнася до мен днес удържам фронта , дори продължавам и със спорта -сутринта бягах , правя коремни преси и едни антицелулитни упражнения-ако някой се интересува мога да му кажа от къде може да си ги свали (казват че били ефективни,ама аз от скоро ги практикувам ;) ). Успех на всички днес...Впрочем amber ти днес ще спазваш ли диетата? Чао,чао [smilie=43.gif]
Anonymous
Lucky nqmam za jalost kotenca vkushti, no sus sigurnost shte namerq i utre v 11:46 shte sa ve4e na skarata [smilie=42.gif] [smilie=0015.gif] za sega se spravqm no sa minali samo nqkolko chasa ...ta da ne se hvalq mnogo:) a inuche vsqka sutrin xodq do rabota pe6a - tova sa okolo 7 km i sum napravo gorda sus sebe si! Ostava samo da smukna nqkoi drug ton ot sebe si :D USPEH pojelavam na vsichki ni! [smilie=00036.gif]
еми
как я карате.аз съм на 2 литра вода,2 чаши кафе,3 чаши чай и за остатъка си приготвям една кана зелен чай.
Anonymous
az sum na 2 litra voda, 250 ml naturalno sok4e i edin airan :) i ne izlizam ot WC-to :D
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.