Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Ние сме Дюкански тим, килограмите ще победим! (10-та тема)
www.amber-bg.com > Красота и здраве > Режима на д-р Пиер Дюкан
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Bubeto
Предишните ни теми:
Режима на Пиер Дюкан
Режима на Пиер Дюкан 2
С усмивка и с Дюкан,топи се килограм след килограм
Истина е че и в студ и в пек на Дюкан режимът ще е лек
Със месце,млекце и яйчица,смело сваляме килца
Слабички ще сме с Дюкан, без излишен килограм
На Великден с яйчица, лесно ще свалим килца
Белтъчини с Дюкан хапни и на лятото слаб "Здравей" кажи
С Дюкан слабей, с ново самочувствие за лятото изгрей

Момичета и момчета, моля не пишете в темите,които са само за рецепти или инфо от книгата.
Тази тема е за обсъждане и споделяне на впечатления.

Заглавие: Vili4ka 
Предложения за нови заглавия:
Със Дюканските мезета ще заформим слабички дупета - от Vili4ka
С режима на Дюкан ще стопим всеки излишен килограм - от Vili4ka
Дюканка весело се смее, с месце за лятото слабее - от Vili4ka
Mmmimi
пу първа да се запиша! :)  :winkiss:
и с многото свалени килограми да се фукаме в новата темичка!!!!  :flowerysmile:  :love:
Касиопея
:flowerysmile: :flowerysmile:
Какъв кеф е да се запиша в тая тема с приятните(засега) 59кг! :uraaaaaa:
Останалите килограми дето тупнаха вече си остават завинаги назад в живота ми паралелно със старата тема!
Странно нещо е човешкото същество -няма статично състояние за него!..... или вървиш само напред или ако си спрял на едно място значи вече се спускаш надолу.. :mirror:
Никакво спиране значи,иначе някой ден да не се стреснем като това паляче дето се пули,пули в огледалото и накрая като  се познае подскача чак! :mirror:
Животът продължава -в нови теми,в нови предизвикателства и поглед напред!
Успешно влизане и още по-успешно излизане на всички и от тая тема!
Касиопея -на моите хора от сърце! :love:
Мамчето
Здравейте, сладурковци!  :flowerysmile:
Аз да споделя, че днес получих резултатите си от служебните профилактични прегледи.
Кръв и урина. Не са добри- перфектни са. Не зная как биха го коментирали диетолозите...
Дали да не взема да ги изпратя в медиите?  :rlol:
На режима съм от 07.01.т.г.
Касиопея
Цитат
Здравейте, сладурковци!  :flowerysmile:
Аз да споделя, че днес получих резултатите си от служебните профилактични прегледи.
Кръв и урина. Не са добри- перфектни са. Не зная как биха го коментирали диетолозите...
Дали да не взема да ги изпратя в медиите?  :rlol:
На режима съм от 07.01.т.г.

:specool:А така,мамче!
Разбий ти тия диетолози!
Аз на доктор няма да отида(защото за три живота съм ходила и е затворена страница за мен),но пък ще се гордея с твоите резултати! :clap:
Candy
Ето ме и мен! Привет на най-непоклатимите дюкани!
Честита ни нова тема!
Нещо пооредяхме напоследък, кой в сесия, кой отслабна, кой нанякъде замина.
Замислила съм се и аз за едни контролни изследвания. Не че имам притеснения, но за успокоение по-скоро на околните.
Да си отчета менюто за днес:
закуска: чашка кисело мляко с 3сл овесени трици
по-късно: мляко с нес
чаша кола лайт
обяд: пилешка пържола, една зелена маслинка, чаша айрян
по никое време: един голям домат
вечеря: пилешко със зеленчуцичи (тиквички, гъбки, моркови, чесън), таратор

мамчето , браво за изследванията и поздравления за доброто ти настроение.

Касиопея , мммм...59кг. колко хубаво! Моята цел беше 62, а и калкулатора на Дюкан ми посочи същото, но откакто съм така близо до целта взех да се замислям за още мъничко. От друга страна нещо ми се подхапват плодчета, та не знам.

Mmmimi и на теб ти пожелавам много минусчета.

Bubeto , къде изчезна, как си, какво се случва с теб, имаш ли още минуси или вече затвърди постигнатите килограми.
Касиопея
:coffe:Добро утро!Толкова некултурно рано за съботен ден,но тоя прилив на протеинова енергия ме кара да ставам рано-рано бодра и като пия кафе къде да се ръгна пак толкова рано,пак тук!
Трети ден протеини,килограмите същите до втръсване цитирани-59(но запазени,слава Богу)..
Като чета новите  постове на момичетата от старата тема и как една по една влизат е толкова приятно.. :ok:
Любимото  виртуално кафене, където чакаш влизането на познатите си хора(дори само като стил).
Аз съм Рак и толкова вманиачен традиционалист съм,че свикна ли с нещо ,то непременно вече ми е ритуал.
Направо съм пристрастена към Дюкан,към тоя сайт,към някои потребители..
Оня ден като си говорих с моята позната(тая дето си накупи дрехи накуп след като отслабна с режима) и ме пита в кой сайт влизам(защото това ни е наръчникът в интерес на истината) и аз и казвам, а тя "...аз съм в мама.бг ,ела там да видиш какви жени има,колко е интересно..".............. моя милост съответно я прикани в нашия сайт защото интересното за мен  е тук.До споразумение не стигнахме,всяка ще влиза там,където намира душевен комфорт,но като свикнеш с нещо(особено ако ти е приятно) или поне мен лично,вече с топ не могат ме мръдна оттук.
Аз като по-нов участник в програмата"твоето собствено самочувствие  в твоите собствени ръце под егидата на Пиер Дюкан  :flowerysmile:" съм благодарна на определени хора тук,които са пример за стоицизъм.От своя страна се оказва,че те са благодарни на други преди тях.И така тая благородна щафета дай Боже да се предава по-нататък! :secret:

Тая съботна сутрин денят (към тоя час) започна със слънце в моя град и стая!
Основателен повод да съм щастлива и благодарна,че нещата в ТОЗИ МОМЕНТ са такива, каквито трябва да бъдат и  ,че точните хора идват идват винаги в точното време на точното място!
Приятна работа на работещите(като мен след 3 часа) на тези,които ще почиват и на всички,които решат края на седмицата за какво да им бъде! :clover: :flowerysmile: :love:
sloncho_bonboncho
Хайде, Касиопея, изпих си кафето без тебе :biggrin:
И аз съм станала в 6,15, което за събота си е твърде рано. И аз, като теб, първо влизам във форума, че тогава чета вестника. Споделям изцяло написаното - всяка сутрин имам приятното чувство, че си пия кафето с любима компания, която даже не познавам визуално. Благодаря на всички, че са тук!
Много усмивки и купон през почивните дни! :flowerysmile: 
Bubeto
Цитат
Bubeto , къде изчезна, как си, какво се случва с теб, имаш ли още минуси или вече затвърди постигнатите килограми.
Аз ви чета, но понеже сами си отговаряте не ви преповтарям. Иначе съм на нова работа и нямам много време за писане. Нямам нови минуси, но за сега все още не искам да отслабвам повече.

На всички пожелавам много минуси и приятно изкарване в новата тема :winkiss:
sloncho_bonboncho
Бубе, така и така си тук, моля те, погледни въпроса ми от края на старата тема, за да не го пренасям и тук, и ако имаш някаква идея, пиши. 
Mmmimi
добро утро мили дами! :)  :flowerysmile:
кафето вече е изпито, претеглена и премерена съм и съм готова да посрещна новия ден и новите предизвикателства!
не съм много въодушевена от измерените резултати, но пък съм се въоръжила с търпение, и съм убедена, че малко по малко, ще дойдат и зашеметяващите резултати!  ;)
пожелавам ви усмихнат и успешен изпълнен с минуси ден!
Мими
Добро утро и мен  :flowerysmile: :flowerysmile:

Тъкмо си изядох триците и сега си пия зеленото чайче с вас.  ;)
Днес и аз съм много ранобудна ( половинката е виновна), но съм доволна от мерките въпреки снощното леко прегрешение. Изпращахме един колега в един ресторант и хапнахме с приятеля ми една пилешка мешена скара ( той по-голямата част  :tongue:) Сетих се, че откак съм на диета нямам никкави проблеми с киселини, гастрит, подуване на корема, които често ме съпътстваха преди. Много съм щастлива. Най после започнах да свалям сантиметри и от краката и успях да вляза спокойно в старите ми любими дънки!  :uraaaaaa: :uraaaaaa: И най-вече хората започнаха да запелязват промяната.

Прочетох за всички успяхи на момичетата тук ( момчето не се е обаждало скоро май) и страшно много се радвам!  :flowerysmile:

Лек и слънчев ден ви желая!  :winkiss:
crazy
Добро утро и от мен  :flowerysmile:

И честита нова темичка, да я пълним само с минусчета :tongue:

И аз съм същата като Касиопея - кафето и бум във форума  :crazy:

Та при мен няма нищо ново. Вече 3 седмици си седя на едни кила и вече ми писва да боря едно кило цял месец  :crybaby: Та взех мъдрото решение да сменя схемата от 4/3 на 1/1 и се моля да даде резулътат. Взех и друго мъдро решение от 1-ви юли да мина в трета фаза. Свалила съм 6 кила, което прави 2 месеца, което общо взето припокрива престоя ми в България, а като се върна ще мина пак във втора докато не ги унищожа килата до край.  :2guns:
Ами това е, не знам дали постъпвам правилно, приемам и други идеи и съвети  :flowerysmile:

Хубав уикенд на всички  :bye:
Мамчето
Здравейте, ДюкЯнки  :bye:
Много ми хареса това
Цитат
"твоето собствено самочувствие  в твоите собствени ръце под егидата на Пиер Дюкан  "
от Касиопея.
Бубка, включи го ако искаш в списъка за имена на теми.
Всички, които харесват нашия форум, могат да заповядат в "На кафе"- да се запознаем.  ;)
Не прегрешавайте днес и пийте много вода! :flowerysmile:
dorinka81
Здравейте,момичета и момче :flowerysmile:И аз най-накрая се завърнах и влизам да ви видя.Колко много сте писали,колко много нови попълнения.Това е супер.Радвам се за всички вас.Поздравявам ви с добрите резултати,а на задържащите - Горе главата -"и на вашата улица ще изгрее слънце"
След всичките сватби и празненства и след почти две седмици прегрешения,аз не съм помръднала на горе ,а даже съм минус още 1 килце :uraaaaaa: :uraaaaaa: :uraaaaaa:Честно да ви кажа,незнам как се получи това(сигурно от вълнение покрай сватбите и многото тичане напред назад),но съм  много щастлива.Сега си карам вече 4/3 и се чувствам превъзходно.

Пожелавам на всички настроение като моето :gestos18: :116: и хубав пълен с усмивки ден!!!
Касиопея
Bubeto,Mmmimi,мамчето,Мими,candy96,sloncho_bonboncho,crazy,dorinka81 !!!! :clover: :clover: :clover: :flowerysmile:
Засега това е компанията в сепарето на новата тема!Защото вървя вървя и пак оттук мина,ако беше нормално кафене щях да се разоря досега... :usp: :usp:

Мамче, благодаря за честта,която ми оказваш една моя фраза да бъде предложена за тема!!! :clover:

А ти sloncho_bonboncho, май трябва да актуализираш ника си!?Къде има  слончета с такива мерки?! :mirror:Вече нещо грациозно по би ти пасвало на мерките ,които ни цитираш (ауууу,как дразнещо-стимулиращо действат тия 51 кг  :ok:) -я газела, я антилопа?!Но ако доброто ти настроение и духовитостта вървят със слончето само,нека и слонче да е!Най -тънкото на света!

Иначе днес съм на риба и пиле,а за утре накупих пилешки дробчета,бутчета и пушен толстолоб!Дори успях да си ги довлека до вкъщи без да ги забравя като миналата събота по магазините.

А за сведение(най -вече на маститите диетолози) пак срещнах сутринта шефката на здравната каса  и а,познайте за какво говорихме?!Понеже знае,че съм яростен хард лайнер на Дюкан, искаше да ми каже колко е доволен един неин познат от режима още повече тя като лекар одобрила действията му.Ами как да не одобри, така съм я запалила,а и един бодър вид демонстрирам винаги?! :dance:

:coffe:Сега си допивам кафето и изчезвам за малко почивка,че ако се заседя тук  призът "бъбривка на сайта " ще го отнеса като едното нищо!
До после! :bye:
Bubeto
Цитат
Бубе, така и така си тук, моля те, погледни въпроса ми от края на старата тема, за да не го пренасям и тук, и ако имаш някаква идея, пиши. 
Ще те помоля отново да зададеш въпроса, за да не търся назад по темата :).
sloncho_bonboncho
Здравейте, момичета! Вярно, че е като в  любимото кафе :biggrin: :love: Сутрешното си кафе винаги пия с вас, а когато съм у дома - и следобедното (в случая вечерното). Голяма сте ми подкрепа - с много бавни темпове се движа, но благодарение на всички вас съм стъпила на пътечката и си я следвам, каквото и да казват мерките и теглилките.

Касиопея, в Младост 4, на последния етаж на един блок с много хубав изглед към Витоша има едно такова слонче. Търсеше си хоботче и като не намери, реши, че не става за слонче и така се появи тук :biggrin:

Бубе, тъпият ми въпрос беше за линийката. Коригирам я вече втори път за няколко дни, но промяната не излиза, въпреки че се появява надпис за успешна корекция, която ще се отрази на следващия ден - не би. Аз ли пропускам да направя още нещо?
deni_d
Ей,здравейте на всички!  :bye:
И аз се престраших да пиша,защото някак си не мога да се усетя съвсем съпричастна към цялото това диетично преживяване само с четене.
12 дни режимна - това е моята статистика засега!10 дни карах първи етап и съм много горда,освен това досега нямам нито едно прегрешение,свалила съм 4кг и искам още 4. :dance: Но дрешките,включително и старите,в които не можех да се пъхна, наистина започват да ми харесват много повече :specool: Гледам се в огледалото и си мечтая сесията да свърши да си покажа постижението навън  :lol_sign: Чувствам се много добре,само съм леко скептична за третия етап(много време без сладолед е товаааа  :crybaby: )
Много ми е забавно да чета постингите,опитвам да се вслушвам и във всички съвети,така че наистина искам да поздравя вашата(а вече и моя) дружина и да ви пожелая много свалени килограми!!!
И да похваля брат ми - той е режимен от март и е свалил 26кг!Как да не се гордея с него!  :clap:
sloncho_bonboncho
Добре дошла, Дени :flowerysmile: Пожелавам ти успех, включително и на изпитите!
Не се притеснявай за третата фаза - аз не съм стигнала до нея и не мога да дам съвет от личен опит, но досегашните ми 12 дни неусетно ме научиха да променям въобще режима си на хранене, без да се насилвам. Още повече това може да се очаква в третата фаза. 
Bubeto
Цитат
Бубе, тъпият ми въпрос беше за линийката. Коригирам я вече втори път за няколко дни, но промяната не излиза, въпреки че се появява надпис за успешна корекция, която ще се отрази на следващия ден - не би. Аз ли пропускам да направя още нещо?
Нямам  идея какъв е проблема :dntknw: Сега си направих такава и я промених да видим дали ще се отрази до утре или поне в понеделник.

deni_d добре дошла и ти пожелавам приятни мигове в нашият форум. Щом като имаш пример за подражание ще ти е по-лесно.
Мими
Crazy аз вече трета седмица съм на 1/1 и съм супер доволна, то верно, че е строго индивидуално, но аз съм сигурно най-голямата грешница тук, защото кулинарията е моята страст и начин за почивка и ми е ужасно трудно поне да не дегустирам какво съм сготвила на домочадието.  :blush: Въпреки всичко си свалям много добре на сантиметри и кг.

Цитат
Иначе днес съм на риба и пиле,а за утре накупих пилешки дробчета,бутчета и пушен толстолоб!Дори успях да си ги довлека до вкъщи без да ги забравя като миналата събота по магазините.

Успокоих се, че не съм сама  :bleh: за последните дни няколко пъти си забравям "главата" тук и там.  :yes:

Дени добре дошла, тук е страхотно местенце!  :flowerysmile:
Касиопея
Цитат
Ей,здравейте на всички!  :bye:
И аз се престраших да пиша,защото някак си не мога да се усетя съвсем съпричастна към цялото това диетично преживяване само с четене.

:flowerysmile:
[color=purple][/color]Здравей и от мен!
Другите сподвижнички са по  активни от мен,аз явно съм попреяла и със забавени реакции вече!
Иначе си е супер читалничката ни,то общо взето една книга само четем  и обсъждаме,но въпросите покрай нея край нямат!
crazy
Цитат
Crazy аз вече трета седмица съм на 1/1 и съм супер доволна, то верно, че е строго индивидуално, но аз съм сигурно най-голямата грешница тук, защото кулинарията е моята страст и начин за почивка и ми е ужасно трудно поне да не дегустирам какво съм сготвила на домочадието.  :blush: Въпреки всичко си свалям много добре на сантиметри и кг.

Много ти благодаря, че сподели  :flowerysmile: :flowerysmile: :flowerysmile:

Надявам се и при мен да проработи, че както казах, въпреки че съм стриктна свалям по кило максимум 2 на месец  :ak:

deni_d, добре дошла  :flowerysmile: И аз съм в сесия (по-скоро ми предстои, ама от сега уча и не излизам и така чак до 18-ти юли  :crybaby: ). Много добре те разбирам, защото и аз нямам търпение да се прибера и да ме видят всички колко съм отслабнала и какви готини дрешки съм си взела и то по-малък номер  :bleh: :blush:
Candy
deni_d, добре дошла на правилното място!

Аз да си призная подкарах някаква странна 2+ фаза. Все още си редувам 4/3, но в дните на ПЗ си позволявам по някоя ягодка или кайсия. Днес дръннах две шепи вишни и 2-3супени лъжици диви ягоди!

Как мислите, дали е грешка или...?
Мамчето
Привет пак от мен  :bye:
Влизам да ви кажа, че за първи път днес видях овесени трици във Фантастико.
Гледам вече 5 месеца на щандовете за диетични храни.
При това и цената е супер- 3.19 лв за 500 г (ситни) и 1.35 за 200 г (едри).
Купих 1 кг за 6.38 лв  :ok:- обикновено купувам 1 кг за 9.00 лв
sloncho_bonboncho
Мамче, ако ги свършиш скоростно, аз се снабдявам от Хита - на същия щанд. Винаги ги има и копанката всяка сутрин е пълна :biggrin:
Мамчето
Благодаря,  :)
Имам за доста време. Аз не харесвам Хит, не знам защо  :dntknw:
Обикновено се снабдявам от м- на на "Екзарх Йосиф".
sloncho_bonboncho
Добро утро, момичета!  :flowerysmile:
Още не виждам клавиатурата, но вече не си пия кафето без вас! :love:
Прочее, ще ме извините, ако някоя буква не си е на мястото :biggrin:

На мен днес ми е четвърти протеинов ден - откакто съм на тази фаза, ям по-прилично. Когато влязох в първия ден на ПЗ ме беше обзел патологичен глад, та се бях наканила да си купувам персонален хладилник, нещо като ПС, но голяяямо и пълно с манджи:biggrin:. Мислех, че все така ще лакомея, но се размина, така че сега нещата се нормализираха и си карам бавно и славно режима.

Бубе, благодаря ти, че си направи труда и да експериментираш с линийката. Моята още отразява едничкият първи свален килограм. Не че е фатално, ако трябва толкоз да виждам и тук резултата от мача с мезенцето по себе си, ще правя нова, когато е необходимо :biggrin:
Пожелавам чудесен ден на всички!  :clover:
Bubeto
Добро утро и от мен :winkiss:

sloncho_bonboncho няма проблем за това с експериментите ;) Обаче вече е отразена при мен промяната. Опитай отново, но ако пак не се поучи направи си нова линийка и коригирай нея за в бъдеще.
[br]Само да уточня ако не си обърнала внимание, вреча бях на 55 кг. и направих корекция за 50. Както виждаш вече е отразена. Малко по късно ще я изтрия, защото не ми трябва, но наистина не знам какъв е проблемът при теб.
sloncho_bonboncho
Странно... виждам, че при теб се е актуализирала, но моята не ще да мърда.
И тя инертна като създателя си - при мен отслабването, а и мерките, вървят доста бавно и колебливо. Даже първите резултати се получиха не през ударния период, както при всички останали, а в средата на ПЗ. После качих 1 кг, който днес отново се е свалил и сега пак съм 51 кг, но вчера бях 52,500 :dntknw:
Bubeto
Цитат
Странно... виждам, че при теб се е актуализирала, но моята не ще да мърда.
И тя инертна като създателя си - при мен отслабването, а и мерките, вървят доста бавно и колебливо. Даже първите резултати се получиха не през ударния период, както при всички останали, а в средата на ПЗ. После качих 1 кг, който днес отново се е свалил и сега пак съм 51 кг, но вчера бях 52,500 :dntknw:
Всичко със свалянето е много субективно. Аз вярвам че и луната влияе. Може понякога благодарение на нея да се задържат повече течности. Но да не те отчайва това с варирането на килограмите и при мен го има, нищо че вече отдавна не съм във втора фаза.
sloncho_bonboncho
Бубе, направих си нова линийка, пък да видим...
Благодаря за подкрепата! Не ме притеснява чак толкова, но нали знаеш - хубаво е да виждаме и резултатите от усилията си. Продължителната им липса може да доведе до демотивация, макар че всячески отклонявам такива мисли.
Касиопея
:coffe:Добро утро!
Ето,влизам последна и всички май са си тръгнали вече.Въпреки протеиноенергичността ми забавих влизането си.
Сутринта заветните 58.5 кг.Цяло половин кило се е загубило през нощта.
Но човек не може и да му се зарадва като хората.
Вчера стартирахме за пореден път мероприятието" плувно лято+басейн+слънце=мощно изгаряне.
Малката ми калпазанка за пореден път сервира тоя номер и цяла нощ майка и олеква от приказки.
Ако не беше толкова червено и нещастно на вид,ама такъв бой ми иде да и ударя... :furious:
Цяла нощ болки и повръщане,то бива напичане ,бива ама ние нали като правим нещо то трябва да е докрай!
Като е диета -стриктна,като е плаж трябва да изгорим,като е гарга да е рошава...

Сега докато пия кафето се чудя(ох , и триците съм ги омела без да усетя вече) това малкото(то много малко де-14 лазарника) ще се оправя ли или ще трябва да го водя и на бърза помощ?! :rolleyes:
Вместо да си чета сутринта форума,да ровя за книги по детски болести,добре,че Спок поне го описва това състояние,лошото,че в тая степен препоръчва доктор.

А днес вали и е толкова приятно да си е човек в къщи,да посвърши това онова ,да влезе и няколко пъти тук...
Ох,оплаках ли ,се похвалих ли се с това половин лелеяно толкова време кило....
Както  ида е, май важното е,че минах оттук за сутрешната петминутка.
На вас една уютна и спокойна неделя!Под ръка с Дюкан! :flowerysmile:[color=red][/color]
sloncho_bonboncho
Съчувствам ви и на двете :24:
Засега давай на детето много течности и най-добре я заведи на лекар.
Не само е изгоряла, но според това, което описваш, е и слънчасала.
Касиопея
Цитат
Съчувствам ви и на двете :24:
Засега давай на детето много течности и най-добре я заведи на лекар.
Не само е изгоряла, но според това, което описваш, е и слънчасала.

Благодаря ти,мило слонче! :clover:
Въпреки че е добре да съчувстваш само на мен.То е доста дебелоглаво детето ми и понеже 10 пъти и звънях да  япредупредя да не стои след 13часа в тия уши нищо не влезе.Хиляди пъти съм казвала,че щом е със светла кожа и сини очи, това  е вече знак внимание и трябва да внимава.(справка майка и дето  е горяла и тя)Но приятелката и е със слънчеви бани по рождение и ние като хора без собствено мнение за пореден път се сравнявахме с нея.

Май ще разминем обаче доктора,щом замрънка за сандвич сега.С това и онова и какво ли не още дъра -бъра отгоре.Винаги като е болна и като почне да се оправя поисква някаква необичайна храна.За разлика обаче от друг път,когато няма вина за болестта си и майка и ще си счупи краката да бърза,тоя път  и казах да си трае и специалния сандвич дето и се привижда няма да се осъществи.
От обезмасленото ми прясно мляко и едни линцерчета и стигат.
Обаче в интерес на истината се успокоих.Но изкарах ужасна нощ.
crazy
Добро утро, дружина  :flowerysmile:

Айде и аз с кафето и при вас  :coffe:

Докладвам - килограми стабилни ( е +100,200 гр., ама тях не си ги слагам на сърце вече, само ако са минус  :rlol:)

От утре стартирам схемата 1/1 и дано мръдне мръсния му кантар в правилната посока  :yu:

Касиопея
, много неприятно това с изгарянето  :sad: Това с мазането с кисело мляко, го знаеш предполахгам, ама аз да спомена  :blush: И наистина нищо не пречи да се отбиете при чичо доктор  :clover:

sloncho_bonboncho
, видя ли си линийката, вече е отразена промяната ти  :bleh:

Лек ден на всички  :bye:
Касиопея
Цитат
[color=blue]Добро утро, дружина  :flowerysmile:

Айде и аз с кафето и при вас  :coffe:

Добро утро и от мен!
Относно мазането след изгаряне ми е известно наистина какво да правя,лошото е,че кожата е най-малкия проблем.А си е наистина за яд,че аз се оказах неподготвена защото работя с всякакви мазила и пантеноли и ако знаех,вчера щях да донеса за инцидента.
Но определено се размина,вече щом закуси и гледа телевизор давайки акъл нещата са в норма.
Пък кожата да я боли!,......то няма животно в природата дето повтаря една грешка два пъти.Само човекът,инстинктът му за самосъхранение кой го знай къде  е вече заврян,щом не помни страдания от същия характер от предна година.
Ама слагам му вече пепел на случая.
Като и се карах сега и и казвам ..."пак колко ли косми ми побеляха от теб тая нощ?!" ....най -спокойно ми казва - е,споко де,има бои за тая цел!"
sloncho_bonboncho
crazy, видях :biggrin:: взех че направих нова със сегашните данни. Да видим като дойде времето за корекции(ако ще и нагоре да са, щото и този номер го правя), дали ще се отразят. Килограмите долу-горе се движат, като се замисля, за 13 дни все пак 3 кг. са достатъчни и здравословни.  Чудно ми е, че мерките ми са по-мудни от килограмите. При мнозина тук повече се променяха мерките, а при мен едва се чувства.
Не ми се ще да стана 49 кг. със сланинено поясче, приготвено за морето :biggrin:

На всички ви успешен ден и да не се горите и слънчасвате като отрочето на касиопея!  :love:
Мими
Добро утро и от мен :flowerysmile:

Окъснях нещо с чая (не пия кафе), ама реших да поспя, все пак е неделя. Вчера и аз като щерката на Каси ходих на плаж от 12 до 15 (то да бях туристка да ми е простено :biggrin:) но се бях омазала и не се показах извън чадъра, принципно никога не ходя след 11 на плаж, но нямаше какво да правя а една приятелка ме помоли да ида с нея за компания и така.
Каси, това с мазането с кисело мляко е гадно според мен, има разни хубави спрейове с алое и витамин С, които успокояват кожата след силно препичане, по добри са! И кажи какво каза доктора като се върнете.  :sad:

Да се отчета с липсата на още 1кг. На см. не съм мърдала от вчера, но се чувствам по-слаба като се гледам  :specool:

Отивам да купя малко плодове да направя една торта на мъжо за следобед и се отдавам на пълноценна почивка. И времето е много мързеливо днес.

Лек ден Дюканки-сладуранки и хубаво да си починете за новата седмица!  :flowerysmile: :flowerysmile:
Касиопея
Здравейте на нововлезлите и чао на всички ,с които споделих проблема си!
Поне да послужим за урок на някого,просто наистина е сериозен проблем и внимайте!
Аз отивам с баща ми да поставяме един полюлей .
Чао до някое следобедно време за кафе!
Касиопея
:coffe: :vent:
Уф,че дълъг ден!Може би защото ми се сля с нощта.А казваха някои хора,че неделята е за почивка. :flowerysmile:
Толкова доволно уморена,че не ми се качва чак на кантара.Защото беше фитнес и чудо това поставяне на полюлей.
Сега бодро свети отгоре,а лампичките се въртят, в която си решиш посока.Но голям празник беше като опция.
Направо се сетих ,че и Джером Джером в "Трима души в една лодка....."беше описал как еди кой си чичо поставя картина на стената.Целия тоя процес колко време му отне и на колко страници е описан,а ние с нещо още по-сложно и електрическо.Пък тимът ни -двама младежи,моя милост на четирсет и кусур(да не си цитирам винаги архаичната възраст) и баща ми на 72.Под зоркия поглед на един изгорен тинейджър,който лежеше в леглото и наблюдаваше с досада.Аз основно в ролята на един осветител с прожектор към тавана,но и отговорник по - изключи-включи бушона.

Доста движения се насъбраха и около чистенето след дупченето по тавана
Но всичко си има край и вече емоционирана от ефектите на тавана в действие сядам да пия кафе.Може пък и някой да влезе от компанията. :eek:
И като си помисля,че почти не съм яла,триците сутринта и три дробчета със салата на обяд
Сега кафе с обезмаслено мляко.Резултата ще ходя да го гледам на сутринта.

А непослушната ми дъщеря оцеля и без лекар(слава Богу).До обяд лежа без да помръдне от безсилие,после заходи и доста понатъпка за сметка на повръщането през нощта.Направо готова за нови подвизи. :uraaaaaa:
weselinabo
Здравейте на всички :flowerysmile:

Все по-рядко мога да преглеждам темите, но ...какво да се прави :dntknw:
Мисля скоро да влезна в трета фаза, но малко съм притеснена, 4е мога да проваля нещата :furious:
...но ще гледам да се справя :clover:

Исках да попитам , дали може да се ядат хлябовете без брашно...вчера си взех един на "Тонус" с някакви зеленчуци в него.На съставките пише, че е направен от цели зърна пшеница, изброили са зеленчуците /позволени ни / и мая.
Тайно много се надявам, 4е може да стане, защото ве4е все по-малко време ми остава за готвене и този хляб би решил определено проблема ми.
Ще се радвам на мненията Ви! :flowerysmile:
Мерси!!!
sloncho_bonboncho
Все някога ще трябва да влезем в трета фаза, така че не се притеснявай. Не бива да подхождаш със страх, вярвай че ще се справиш, стига да следваш правилата. Аз съм още далече от нея, но четейки книгата, не оставам с впечатление, че рязко се променя начинът на хранене - напротив, доста продължително и плавно протича целият процес.  Желая ти успех!
lussi
това настройката на психиката е страшно нещо.
вече изминаха всичките 50 дни на трета фаза, и не мога
да мина в 4-та! Искам да хапна баничка, посягам и не става...
навивам се хапвам едно парченце и спирам, и си мисля,
че сам качила цял килограм....,направо ужас
не знам просто как да продължа на татък.
Има ли някой подобен проблем?
p0liglot
Аз понеже съм новак в тая област,но искам да сваля няколко кг с дюкян,та да ми дадете съвет кой режим ще е най-подходящ-3-4 кг са само и си мисля дали 2П/6ПЗ, или?Дайте съвет. :blush:
Касиопея
Цитат
Аз понеже съм новак в тая област,но искам да сваля няколко кг с дюкян,та да ми дадете съвет кой режим ще е най-подходящ-3-4 кг са само и си мисля дали 2П/6ПЗ, или?Дайте съвет. :blush:

Абе,човек!Уж си полиглот пък така да ни обидиш гуруто [/color]Дюкан[color=maroon] с тоя дюкян?!Направо ти тросвам едно разсърдено здравей!
sloncho_bonboncho
Какво има да се сърдим? :biggrin: Журналистиката е голяма сила! Справка - в-к "Телеграф", "онзи" брой :biggrin: 
мира
Здравейте сладури.Да се запиша и аз в новата темичка.И имам даже с какво да се похваля - не се бях теглила от 10-ти и след днес вече съм 66кг.След малко ще си променя линийката - ако може да ме промените и в табличката - ще съм ви много благодарна.Утре вече ще си имам кантарче и у нас, че ми свършват поводите да ходя в близката аптека за да се тегля там.
Мисля да минавам в някаква измислена 3-та фаза и искам да питам за нея:
1. тук позволено ли е олио - умирам за пържени тиквички(одеве не можах да издържа на изкушението и хапнах от тези които пържих на Пилето)

2. хляба и сладкото няма да ги включвам още,но за сиренето искам да питам - нали вече може да е "нормално"

3. какво ще кажете за сладоледа - и тук май не е позволен,нали - или може поне по един в седмицата.

Засега не се сещам какво да питам,но от глупавите ми въпроси няма да се отървете лесно

На всички вас пожелавам да имате повече воля от моята и да достигнете желаните килца.
Успешна нова седмица ви желая
Bubeto
Цитат
Здравейте сладури.Да се запиша и аз в новата темичка.И имам даже с какво да се похваля - не се бях теглила от 10-ти и след днес вече съм 66кг.След малко ще си променя линийката - ако може да ме промените и в табличката - ще съм ви много благодарна.Утре вече ще си имам кантарче и у нас, че ми свършват поводите да ходя в близката аптека за да се тегля там.
Мисля да минавам в някаква измислена 3-та фаза и искам да питам за нея:
1. тук позволено ли е олио - умирам за пържени тиквички(одеве не можах да издържа на изкушението и хапнах от тези които пържих на Пилето)

2. хляба и сладкото няма да ги включвам още,но за сиренето искам да питам - нали вече може да е "нормално"

3. какво ще кажете за сладоледа - и тук май не е позволен,нали - или може поне по един в седмицата.

Засега не се сещам какво да питам,но от глупавите ми въпроси няма да се отървете лесно

На всички вас пожелавам да имате повече воля от моята и да достигнете желаните килца.
Успешна нова седмица ви желая
Олиото е позволено само на галавечерите, нормалното сирене е по 40гр. на ден, но може и да е под формата на кашкавал, Сладоледа може и по два пъти да го хапваш, но ако е като десерт на галите.
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.