Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Dancing Stars
www.amber-bg.com > Свободно време > Кино и телевизия
little_devil
Някой гледа ли го? Аз лично съм много ентусиазирана, обичам такива предавания - танци, музика, не ме натоварват с чужди проблеми  :) Първото предаване много ми хареса. Вчера обаче го изпуснах, дано го качат и него в сайта  :)

Ето и повече инфо - http://dancingstars.btv.bg/
Stani
Аз бях скептична, но ми хареса! И Тодор Колев и Радост не ме дразнят много. Предаването ще е хубаво според мен. Брадърът ми е много неприятен вече... А Сървайвър ще го видим днес...
deni_ko
Абе.....Тоя Ники Кънчев що е в Бтв? А Венета Райкова от кой пъ е бременна?
Миглена по Нова, Никито по Бтв....нищо не разбирам. :dntknw:
little_devil
Не е ли бременна от онзи Тишо...
dazi
И аз харесах това щоу! Има танци и музика! Много харесах Виолета ! Имахме едномнение с Нешка Робева. Преди да си каже оценката и аз дадох 10 и се изкефих!
little_devil
Доволна съм, че отпаднаха Жоро и Алисия. Жоро беше един от най-трагичните танцьори според мен и с право си замина. Алисия добре танцува, но конкуренцията при жените е жестока. Добри са.  :clap:
dazi
Тази вечер блесна Нети. Обаче, Жоро Мамалев, такъв артисцисъм прилага-това може човека, това показва. И Гибона показа как може един мъж да играе мъжки! :biggrin:

Не разбрах, точно с какво издразни Виолета Марковска, младата жена от журито :dntknw: 
Мамчето
Много ме дразни тази от журито...Аз мислех, че Нешка ще е гадната, пък тя какво чувсрво за хумор вади. Гледам го за първи път  :blush:
little_devil
Аз не харесвам тази Галена - може да е професионалист жената, но е много надменна някак и говорът й не е като за по телевизията.
little_devil
Мамалев е симпатяга, но много артистично го дава. Нети и Виолета ми харесват много  :flowerysmile:
dazi
Следващата двойка, която отпадна е Коцето Калки и неговата партньорка. Мисля, че танцуваше добре, но в крайна сметка решават SMS-те на зрителите.
Моята фаворитка е Виолета Марковска, въпреки реакцията на Галена от журито!
little_devil
Аз харесвам Виолета и Нети, подхождат им танците на тези жени - високи, стройни, красиви...
Коцето беше добър на първият танц, но на вторият не ми хареса. Поне сега партньорката му може да си почине, не е добре така да се тормози момичето - болници, припадаци... здравето над всичко!!!
dazi
Ей, тази седмица всички играха много добре! Високи оценки имат. Взеха да се конкурират все по-вече. Ами и Мамалев игра самотвержено и артистично :crazy:
little_devil
аз го пропуснах този понеделник, сега си го търся в нета
dazi
Ммм да , стават все по-добри и по-добри в танците тези звезди! С тези мръсни танци, просто показаха, че са напреднали доста! За мен тук се открои Нети! Тя с нейните дълги крака и тяло и червено трико просто се открои!  :specool:
little_devil
Скоро ще останат само хора, които добре се справят и трудно ще се решава, кой да напуска. Но аз си мисля, че Виолета ще спечели. Много е добра.
dazi
Днес по радиото слушах Орлин.
Правел нов клип и разказа, че спечелил бил, не бил очаквал и т .н  Аз ли нещо не разбрах, нали 2 седмици има до края!  :confused:
little_devil
ооо, не е спечелил той
може би се е рамечтал
Meга
[tt]Нети още малко щеше да се разплаче :beee: Никога не съм я харесвала :yes: Но днес ми направи много неприятно впечатление.Жената няма никакво чувство за критика :eek:[/tt]
Monka
Свърши Биг Брадър и взех да ги гледам .Нети защо е с нов партньор?
Meга
[tt]Нейният е контузен сериозно[/tt][br][tt]Илияна Раева танцува с Орлин Горанов :confused: Да не би всички да са с нови партньори?[/tt]
Monka
Явно е така в тази задача.
Dru
[tt]Задачата беше: Звезди танцуват със звезди  ;)[/tt]
Monka
Аз харесвам Нети :blush: и то много
Meга
[tt]Аз съм категорично за Орлин :flowerysmile: Няма да си позволя да коментирам Нети :yes: за да запазим добрият тон  :crazy: [/tt]
amber
Цитат
[tt]Няма да си позволя да коментирам Нети :yes: за да запазим добрият тон  :crazy: [/tt]

И аз ще се въздържа поради същата причина  :laugh:
Десунка
И аз съм за Орлин и Яна! Хайде давайте
Monka
Аз пък съм за Виолета и момчето с черната коса.Толкова е крсива и грациозна  и...съвършена .Много ми харесва излъчването и.
Lucky
Ха ха и аз го гледам като никой друг път  :biggrin: Не знам за кого съм, но и аз фиксирах че Нети не умее да губи  :yes:
Meга
[tt]Имам нюх за победители :yes:[/tt]
Десунка
:clap: :clap: :clap: Браво на Орлин и Яна!!!!!
Monka
Цитат
[tt]Имам нюх за победители :yes:[/tt]

:biggrin: Защо не залагаш в интернет ?Аз пак не познах  :laugh:
Stani
И аз бях за Орлин. Тази Виолета така и не ми стана симпатична.
dazi
Цитат
Днес по радиото слушах Орлин.
Правел нов клип и разказа, че спечелил бил, не бил очаквал и т .н  Аз ли нещо не разбрах, нали 2 седмици има до края!  :confused:

Това май, не беше случаен слух! Значи има нещо гнило! Но това е България!  :crazy:
Извън този мой коментар-лично аз-отначало харесах Виолета. Исках тя да спечели! Е, и  Орлин, не отстъпваше, де!
Изобщо харесах този формат предаване! Имаше красота и танци! А и не парадираха с големите печалби!
amber
В момента гледам по Бтв благотворителния концерт и Орлин танцува  :eek:
Тоя човек да не е някакъв професионален танцьор? Той се мята, прави разни кълбета и чупки ... хвърчи из сцената  :shocking:  ... направо ме изуми:)
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.