Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Форумски номинации
www.amber-bg.com > Дом,градина,хоби > Кой е по-по-най!
Страници: 1, 2, 3, 4, 5
amber
Идеята тръгна от тук:
http://amber-bg.com/forums/index.php?topic...g48887#msg48887
а в тази тема ще я избистрим, какво ще кажете?!
Дайте предложенията си какви категории да има, как да се гласува и изобщо всичко интересно което ви дойде наум, за да стане интересно и весело;)
Monka
Аз се записвам и по ксъно ще отговоря.Много ми е кофти нета и ако ми изтрие мисълта много ще ме яд.
Идеята е супер  :specool:
Ванеса
Цитат
Примерно "най-голям дърдорко"
   "сърдитко на форума"
   "добра душа"
Това никак не е зле. Може би също и любимаца на форума, Веселяка на форума, Най-мъдрите постове, предполагам, че може и да са няколко в  едно и всеки избран за нещо подобно от изброеното + още подобни мнения, но май ще трябва да влезем и в рамките на нормалното смисъл ; защото форума за сега има над 800 потебители и предполагам от тях евентуално да са включени само редовните потребители за подобни номинаций. За сега само това се сещам. Ако ми роди нещо друго мозъка  :crazy:  пак ще пиша  :flowerysmile:
Stani
Най-голям карък  :lol:
Най-голям късметлия
Най-голям оптимист
Най-голям песимист
На всяка манджа мерудия  :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Звездица
Цитат
Най-голям карък  :lol:
Най-голям късметлия
Най-голям оптимист
Най-голям песимист
На всяка манджа мерудия  :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:

:specool:  :yes:
Monka
И на Ванеса и на Стани ми харесват идеите
monik
Как смятате да ги оформим тези неща,нещо като анкета ли ще са.
Много добра идея :specool:
Ванеса
Цитат
нещо като анкета ли ще са.
Ми нещо такова мислим  ;) Дайде и още идей ако ви хрумне нещо . Аз измислих още малко :
звезда на форума
клюкар на форума
дразнител на форума
комик на форума
за годината !
И да питам дали може да се направи например като подфорум и заглавие номинаций ?
Stani
Толкова категории ни стигат мисля. Да ги обобщим и да номинираме... И после като анкетка да гласуваме... Може да ограничим до 3ма... тримата с най-много предложения да се борят за титлата :)
Lucky
Можем да го направим на деня, после на седмицата, на месеца, нещо такова. Иначе всички категории за мен са  :specool:
Monka
Айде да ги оформим и да пускаме за гласуване  :specool:
Ванеса
Цитат
Може да ограничим до 3ма... тримата с най-много предложения да се борят за титлата
Не е ли по добре да дадем предложения сега за тези които ще номинираме за да грабнат титлата като съобразим всички най- редовни тук в нашата къщичка  :)
Stani
Е то това е идеята. Първо да решим кои ще са категориите и да ги изпишем ясно, за могат хората да номинират.
Dru
[tt]Ще взема да направя медали (табелчици)  на месечните носители на титли, а за годишните ще има спешъл награда  :rlol: :rlol: :rlol: [/tt]
Stani
Цитат
[tt]Ще взема да направя медали (табелчици)  на месечните носители на титли, а за годишните ще има спешъл награда  :rlol: :rlol: :rlol: [/tt]

И печелите УСМИВКА ПО РАДИОТО  :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol:
Ванеса
:rlol: :rlol: :rlol:
Dru
[tt]Ааа, не! Моите ще са реални   ;) Аз съвсем сериозно говорех за медалите  :yes:[/tt]
Stani
Супер майка нека бъде за Ели тази година  :flowerysmile:
Звездица
Цитат
Супер майка нека бъде за Ели тази година  :flowerysmile:

Даа... Бих гласувала за това!  :specool:
А за горещо момиче - Stani  :uraaaaaa:
Stani
А гореща не съм... ако бях свалила още 10 кила...
belqta
Че те какво пречат килата. Важното е да си гъвкава и да правиш чупки в кръста  :rlol:  :rlol:   
Звездица
Цитат
Че те какво пречат килата. Важното е да си гъвкава и да правиш чупки в кръста  :rlol:  :rlol:   
...и да си сексии...
:dance:
Stani
Абе има си значение ама щом казвате.. иначе съм огън жена... като :furious:
amber
Ако искате подберете най-интересните предложения за номинации.Може да са и 10 на брой-няма значение.
После пускате тема за гласуване, като ги изброявате в първия постинг и после всеки си пише
1. номинация - кого номинира
2. номинация - кого номинира
3. ...                - ....
и т.н.
и после се смятат гласовете.КОй, колко гласа е събрал за всяка номинация.
Единият вариант е да печели този с най-много гласове в дадената номинация, другият вариант е после да се пуснат анкети с имената на първите трима с най-много гласове и от тях да се избере победител.Но ми се струва, че не сме толкова много чак за анкети.
Какво ще кажете?

А по-напред май Ванеса беше писала да се направи отделен подфорум.Ако мислите че ще си правим редовно номинации може, няма проблем.Аз съм си мислила за отделен подфорум в който да си правим разни конкурсчета ей така за забавление.Даже Тишо скоро ми беше казал "Защо не си направите конкурсче за най-хубава елха".Та ако искате може да си направим отделен подфорум за номинации и конкурси.
Аз няма да мога да се заема в следващите няколко дни, но Тишо ще намери време, ако искате;)
Stani
Аз съм за!

Даже ще снимам моите 2 грозни елхи  :lol_sign:
Dru
[tt]Ми, Ели, все си мисля,че на Тишо едва ли ще му е баш до нашите номинации, пък и ние бърза работа нямаме  ;) Все сме си тука  :yes:

Ще го обмислим, ще попишем тук, ще ни почете Тишката и ще оправи работата  :specool:
[/tt]
Stani
Нали има и други модератори, не е нужно Ели да се бъхти и Тишо ще е пиян от щастие един месец поне...  :lol_sign:
Ванеса
Цитат
Та ако искате може да си направим отделен подфорум за номинации и конкурси.
Аз съм за !  :specool:
Пепина
Стани, Звезди те е номинирала със страхотна картинка  :specool: Ама от номенирания ще искаме да демонстрира тази хватка с черешката :lol_sign:
belqta
Ели, това ми хареса като идея. Ще бъде много интересно. Може за всеки празник да си пускаме по някой конкурс:  Великденско яйце -  всеки измисля какво и от какво да е то; коледна играчка - малко повече фантазия; най- черен козунак  :laugh:.; най-смешен шаран за никулден; първи опити с торта от.... ; кой е навъртял най-много километри с кракомобила си през еди коя си седмица. И много други.

Много ми харесва идеята.

Аз съм за  :specool:  
amber
Подфорума се пуска за отрицателно време, не е никакъв проблем и още сега да го пуснем.
Пак ще бъде в "Общи дискусии" ако искате, ама се чудя дали да се вижда от нерегистрирани, защото народа като види "конкурс" и подивява.Да не започнат да се регистрират само заради конкурсите и да ни развалят идеята.

Точно това имах предвид Бибка! Такива забавни конкурсчета и номинации.По-нататък може да направя някакви банерчета или аватари с които да се закичват победителите, един вид като награда;)Или лични титли под ника, ранг или нещо подобно.
Dru
[tt]Звучи ми супер, но ми се ще да са заключени  :yes: Демек, да си ги виждаме само ние ;) [/tt]
Ванеса
Супер. А дали да се вижда от нерегистрирани, аз мисля че не е нужно защото това са си номинаций между нас в този форум . Пък който се регистрирал, регистрирал.  :dntknw:
belqta
  И аз мисля, че заключени ще е по-добре.

Звездица
Цитат
  И аз мисля, че заключени ще е по-добре.

:specool:
amber
Някакви идеи как да се казва подфорума? И къде точно да бъде? В "Общи дискусии" където е "На кафе" какво ще кажете?
Stani
В Общи е ок.

"КОнкурси за красота и още нещо..."  ;)

"Номинации"

"Кой е по-по-най"
Тишо
Lucky
"Кой е по-по-най"  :specool:
amber
Цитат
"Кой е по-по-най"  :specool:

Кефи!  :specool:
Ванеса
:specool: [left]
Цитат
В Общи е ок.
amber
Честит  нов подфорум:)
Ванеса
:gestos18:
Тишо
Ето един от подаръците ми за коледа от мен  :biggrin:
Ванеса
Ако искате да направим сега като първо номинаций за месец декември и после на края на месеца да изготвим вече номинаций за годината  :confused:
  Мисълта ми е да се ориентираме, как да започнем за да не е бъркотия, а да е подредено и разбираемо. Какво ще кажете ?  :flowerysmile:
amber
Както решите.
Само първо трябва да се реши какви ще са категориите.Обсъждайте го където искате, няма значение;)
МОже в новия подфорум да се направи тема за предложения за категории.
Ванеса
По добре тук да продължим, а там да си бъде чисто и ясно, само номинаций. Но както решите. ;)  И евентуално да номинираме тези, които са над 2 звезди (елхи)  :laugh: защото мисля че те са най-редовните в нашата къщичка  :24:
Ванеса
Ха много е яка тази емотиконка ,гледам е, как се радва като се дегизира  :rlol:
Monka
Супер иде сте дали.Аз съшо съм на мнение ,че конкурсите трябва да се виждат само от регистрирани като "На кафе ".Идеята за подфорума е стряхотна и ще си правим и други конкурси според сезоните ,ще бъде страхотно.
monik
Давайте да оправим номинацийте и да пускаме за гласуване.
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.