Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: КОЛКО СТЕ СВАЛИЛИ С ТАЗИ ДИЕТА
www.amber-bg.com > Красота и здраве > Режима на д-р Пиер Дюкан
Страници: 1, 2
жени
Здравейте,за пръв път влизам във вашия форум, но проблема ми е много сходен с вашия.Родих втория си син преди 7 мес. и оттогава имам да свалям 30кг,от които не мога да се отърва.Искам да попитам има ли някоя от вас,която да е успяла с режима на Дюкан да свали толкова много кг,колкото имам да свалям аз и за колко време е станало това.
amber
Жени, аз за 4 месеца свалих около 15 кг ако това ще те успокои.Прекъснах режима, защото забременях.
Много е относително.Всеки сваля различно.Ти може да сваляш много по-бързо от мен примерно.
Виж и отчетната тема.
Десунка
Аз до момента съм свалила 21 кг. за 3 месеца, но както Амбър е казала всичко е индивидулно, по принцип е възможно да се свалят 30 кг.
katituu
Примен килцата се топят сравнително бавно, но да се надяваме трайно[br]Десунка при теб много бързо се е получило :shocking:
AlexT
Цитат
Примен килцата се топят сравнително бавно, но да се надяваме трайно

От кога си на режима?
katituu
от 15 януари
pimkie
Всичко е много индивидуално ,а и може би зависи от това колко имаш да сваляш ,колкото повече кила толкова може би по-бързо незнам аз за 8 седмици свалих 9 кг.
Десунка много добър резултат за кратко време :flowerysmile:браво на теб.
katituu
Да се похваля днес ми е ден за теглене и кантара показа 1кг и 100гр по-малко, много съм щастлива  :uraaaaaa:  Дано да продалжава все така  ;)
toofaraway
Здравейте момичета
аз започнах диетата на 16-02 с вече 5 ден съм на яйца извара шунка пилешко месо и риба. Правя си омлет с яйца и шунка и извара риба на скара варени яйца даже онзи ден си правих сладкиш кекс подходящ за първи етап с овесени ти пшенични трици свалих до днешна дата 2 кг,
Мисля да продължа
успех на всички
srebrista
[quote author=pimkie link=topic=1715.msg60228#msg60228 date=1234768324]
Всичко е много индивидуално ,а и може би зависи от това колко имаш да сваляш ,колкото повече кила толкова може би по-бързо незнам аз за 8 седмици свалих 9 кг.
[color=blue]
И аз се придържам към мнението на  pimkie  всеки организъм различно се поддава на диети.
Аз съм спазвала и др. диети заедно с приятелки те смъкват още първия месец  а аз чак след 3м.
от 25,11,2008г.съм режимна и за 30 календарни дни свалих 7-8кг.които ми бяха необходими и от 27,12,2008г преминах в 3 фаза и свалих още 3-4кг скоро не съм се теглила може и още да съм свалила.Това съм го постигнала като спазвах всичко по книга и без прегрешения(едва сега си позволих прегрешения и то по- основателни причини)
Успех на всички които имат куража да се преборят с излишните килограми(защото има много- които се отказаха)
УСПЕХ!!!!!!!!  И МНОГО -МИНУСИ ДАМИ :gestos18: :gestos18:
katerina_katrin
аз свалих за 4 месеца 14 кг.
lu-bg
И аз като Десунка, за три месеца свалих повече от 20 кг, при мен бяха 25 кг, прекъснах и от март мисля да започна отново.
Десунка
Цитат
И аз като Десунка, за три месеца свалих повече от 20 кг, при мен бяха 25 кг, прекъснах и от март мисля да започна отново.

И при мен са 25 кг. Лу, ти защо ще започваш отново - върна ли ги или просто имаш още за сваляне?
miss_tyra
Аз свалих 11кг за 2месеца! :uraaaaaa:Но цял месец вече задържам-надявам се скоро отново да потръгнат надолу! ;)
lu-bg
Цитат
Цитат

И при мен са 25 кг. Лу, ти защо ще започваш отново - върна ли ги или просто имаш още за сваляне?

Десунка, не съм ги върнала имам още за сваляне, а прекъснах диетата. Но спортувах много като я прекъснах. Ако не бях правила нищо щях да си ги върна де!!! :yes:
toofaraway
kilogramite stanaxa 4 - ne moga da poviarvam mislex si che kantara mi e razvalen
no sam se obarkala - sega 3 den sam na smesen regim i posle pak zapochvam parvi etap - dokato ne svalia obshto 10 kg niama da spiram obeshtavam si go
uspex na vsichki [br]po mnogo kilogrami svaliate vie az ako svalia 20 kg niama da prilicham na nishto ?

Моля пишете на кирилица!
goloe
[glow=red,2,300]ЗДРАВЕЙТЕ![/glow]
  За първи път влизам при вас. Заинтригува ме темата. Аз съм Дюканка от 1 месец и успях да сваля 4кг. Искам да станат 10. Преди 1 г. свалих 6, цяло лято ги задържах с до Новата година си ги върнах.Гадна работа. Сега съм по мотивирана, дано устискам. :bye: :bye: :bye:
toofaraway
здравей goloe  аз също миналата година свалих 6 кг и след като спрях да редувам 1 и 2 месец я прекратих - сега съм на нея от 16 февруари и съм свалили 4 кг давай смело ако имаш въпроси ме питай аз си правя някои дюкански рецепти и съммного доволна ям от позволените храни и свалям
успех  :specool: :uraaaaaa:
goloe

toofaraway,благодаря за посрещането! Със сигурност ще имам въпроси но точно сега не се сещам. Аз не съм много по готвенето и ям едно и също, обаче вече усещам нуждата от нешо по-различно. Пак ще се срещнем виртуално. Лека засега!
pimkie
goloe килограмите,които си била свалила защо си ги върна,не прави ле режима до 4 фаза?
goloe
                  PIMKIE,не само, че не направих 4 ами и 3 фаза не стигнах. Много ме е срам да се призная,но е факт. И пих бира като каруцар. :vlub: :vlub:
ava
здравейте чудих се дали е мн. фатална грешката днес успяха да ме подлажат с един ментов бонбон ама той с захар  :confused:
toofaraway
здравеите момичета азвсяка сутрин се тегля и резултата е чудесен - всеки ден съм с 200-300 гр по - лека от предходния за седмица свалям около килограм .Даже днес бях на рожден ден и не съм прегрешила нито пица ядох нито торта само минерална вода кафе и съм хапнала 2-3 парченца луканка и 2-3 парченца пуешко филе
успех от мен на всички
katituu
ох аз нещо съм в застой 10тина дена :sad:
stefi-stefi
Здравейте,момичета!Радвам се,че ви открих и с вас,ще ми бъде по-лесно в борбата с килограмите.От 24 дни спазвам диетата на Дюкан и мисля,че има ефект.Както при много други промяната при мен е повече в сантиметри ,отколкото в кг.На моменти ми е много трудно,но все още издържам.За времето,през което съм на диета съм свалила около 5 кг.Кажете ми,че ще успея.Спазвала съм всякакви диети и в момента ,в който малко си позволя нещо по-различно от плодове и зеленчуци качвам отново и то повече.Просто е ужасно.Надявам се сега да успея.Късмет на всички съмишленици.Сега зная,че не съм сама.Благодаря.че Ви има! :flowerysmile:  :116:
pimkie
stefi-stefi добре дошла при нас :flowerysmile:,но говорилнята е тук:
http://amber-bg.com/forums/index.php?topic=1743.255
Candy
Здравейте Дюканки!

Скоро ще стане година, откакто започнах, прилагах и приключих диетата.

Резултатите са видни от лентичката, но има малка корекция.

За цялото време свалих 13кг., до преди месец и половина задържах резултата без промяна.
В момента съм 62кг. Т.е. общо свалени 13, върнати 2 за 11 месеца. 

Не пия бира и алкохол, никога не съм пила и не чувствам необходимост, но в последния месец и половина започнах да си позволявам повече плодове и шоколад, ориз и картофи.
Не спазвам стриктно протеиновия четвъртък и от 3-4 месеца преустанових закуската от овесени трици с мляко.

Това е единствения хранителен режим, с който съм свалила повече от 3 кг. и не съм си върнала 5, както обикновено ставаше преди. Предполгам, че ако възстановя стриктните протеиновите четвъртъци и закуски с овесени трици нещата ще си застанат на мястото.

Бъдете последователни и няма да се тревожите за наднорменото тегло. :flowerysmile:
pimkie
Candy96 здравей,много е хубаво че "стара"дюканка като теб се е включила при нас да ни сподели опита си :flowerysmile:.
toofaraway
отново съм тук тузи дни имах доста работа и не съм ви писала
минаха 3 седмици и аз ще ви се похваля че килограмите са вече 6 в минус,
продължавам упорито напред .
Желая ви успех
Lucky
toofaraway темата за споделяне е тук ;)
http://amber-bg.com/forums/index.php?topic=1743.0

Тази тема е за кой по колко е свалил с тази диета ;)
Lucky
За 3 месеца (без 10 дена) - почти 16 килограма  :biggrin: Да му мисля в трета фаза..............
niki4ka72
Аз свалих за 5 месеца 13 кг. , но сега в 3- та фаза - за 2 мес. още 1 кг.
goloe
:bye: :bye: :bye: Привет момичета!
Отдавна на съм ви навестявала, но съм много заета.
Искам само да ви се похваля , че вече съм -10 кг.
ЧУВСТВОТО Е НЕВЕРОЯТНО!
ЖЕЛАЯ ВИ УСПЕХ!
didimus
Здравейте,отдавна чета вашите мнения и за кураж на всички започващи ще споделя и своите успехи- 1 година и 1месец  от започването на режима на д-р Дюкан  и успешно задържам свалените 15кг.От 5месеца съм в 4фаза и вече със сигурност мога да кажа ( поне за себе си ), че всяко прекаляване със нишестени и сладки неща се отразяват доста зле - не откривам топлата вода , разбира се! Но с времето човек свиква да се ограничава в тяхната употреба и тогава резултатите са гарантирани. Пожелавам на всички много търпение и минус килограми!
blum
Здравей те дюканки,от дълго време съм ваш "фен"така да се каже,накрая реших да споделя,
какво постигнах благодаренйе на вас.От 08.02.09 /98.5кг/ съм на тази диета и в момета 01.05.09 свалих до 81кг , и продължавам напред!!!БЛАГОДАРЯ ВИ!!!чудесни сте всички,ими харесват всички останали теми. :flowerysmile: :clover: :kef:
Мамчето
Здравей, Blum  :flowerysmile:
Харесва ми това, което прочетох.
Запознай се с нас  :). Добре си дошла във всички теми  :flowerysmile:
pimkie
За 2 месеца си свалила 17.5кг??? :crazy: :confused: браво на теб :specool:
toni
Здравейте,момичета,
от 5 дни съм на тази диета и вече свалих 4 килограма.От утре започвам втория етап.За протокола- тежах 75 кг. при ръст 166см.Сега съм 71 ,а желаното от мен тегло  е 58 кг.Мотивираха ме няколко колежки ,които са светъл пример за мен :kef:Пред очите ми за 2-3 месеца те свалиха 15,че и 20 кг. Така ,че и аз няма да се отказвам.
Успех на всички Дюканки!!! :24:
url=http://www.TickerFactory.com/weight-loss/wgSr6jc/]

[/url]
Сисил
Привет ТОНИ , :kef:очаквам да се включиш и в говорилнята на Дюкан :flowerysmile:
toni
Мерси,Сисил,много е уютно тук при вас.Такава неимоверна подкрепа си оказвате,че на човек и през ум не може да му мине да се откаже , когато му стане трудно и гладно за някоя вкусотийка.Аз по принцип съм волеви човек, и съм опитвала и други диети-с променлив резултат.Винаги успявам да сваля желаните килограми,проблемът идва после , при задържането-човек върне ли се към предишните си хранителни навици , след края на диетата,неминуемо идва напълняването.Ето още  една причина да избера диетата на Дюкан-това е култура на хранене , режим , а не просто диета.Купих си книгата и много внимателно я прочетох.Тъй като съм биохимик по образование , търсих някакви кусури при натрупването на отпадните вещества при разграждането на белтъците в тялото ,защото те са много токсчни - амини , амоняк,пикочна киселина  и др. - и честно казано не открих.Водата е много важна за диетата,тъй като "измива и разтваря" всичко ненужно.Абе добре го е измислил Доктора-познава отлично човешкия метаболизъм.Аз се чувствам много добре , свалям килограми без някакви сътресения,мисля си дори,че ако при някой нещата не вървят съвсем добре , това се дължи на неточно спазване на режима , прегрешения с непозволени храни и т.н.Освен това е съвсем нормално след първоначалните бързи успехи ,да стане задържане на теглото,защото организмът търси  баланс,пренастройва метаболизма си , а пък и простото правило е,че на всяко действие има противодействие.Просто трябва да си подготвен за това и да не се отказваш!
Аз пия и разтворими мултивитамини,защото менюто,особено в първите етапи ,е еднообразно .Отразяват се доста добре на тонуса ми , и така не се лишавам от магнезий,цинк и други важни микроелементи ,на които са бедни протеините.Танцувам в едно танцово студио за народни танци  3 пъти седмично  от 3 години и това също ми се отразява страшно добре.Така,че движението , съчетано с правилно хранене са най-добрите съюзници в битката с килограмите.А и да не забравя- позитивното мислене е много,много важно.Всичко тръгва от психиката и пак там завършва.
Ами това е засега ,че стана малко дълго.С вас съм!Благодаря за топлото послещане .Желая слънчеви дни  и весели празници на всички Дюканки! :flowerysmile:
Сисил
ТОНИ страхотна информация  :ok:.Влизай по-често тук http://amber-bg.com/forums/index.php?topic=1820.0 и така с твоите съвети ще си много полезна на всички. :kef:
emilia.nik
:bye:
Може ли да ми опишете храненето си за идин ден например- какво и кога се яде?
Благодаря! :winkiss:
Lucky
Еми тук могат да ти отговорят на всички въпроси ;)

http://amber-bg.com/forums/index.php?topic=1820.375
kari79
Здравейте момичета, аз съм нова във ваашето семейство, надявам се да ме приемете. Дюканка съм от 26 март 2009. Тъй като чета постоянно за диетата и за резултатие от нея, реших най-накрая да споделя и аз. През последните години напълнях неусетно, бавно но славно от 58 станах 70кг. Започвах няколко пъти други диети, но без резултат, нито диетите докарвах докрай нито отслабвах. От моя близка чух за режима и малко като на шега започнах и сега съм 65кг. Макар че свалям малко бавно, но и често имам малки прегрешения, съм много доволна и най-важното, чувствам се чудесно. Любимите дрехи започнаха да ми стават. Не се чувствам постоянно гладна както преди. Съпругът ми се шегува като казва, че съм на диета и ям по много, а какво щеше да бъде ако не бях.
Благодаря на всички, които пишат и споделят опита си с режима. Подкрепа получавам от вас, защото в страната, в която се намирам няма дюканки около мен, за да споделяме и да се подкрепяме взаимно.
Благодаря още веднъж и лек ден на всички.
Захира
Цитат
Здравейте момичета, аз съм нова във ваашето семейство, надявам се да ме приемете. Дюканка съм от 26 март 2009. Тъй като чета постоянно за диетата и за резултатие от нея, реших най-накрая да споделя и аз. През последните години напълнях неусетно, бавно но славно от 58 станах 70кг. Започвах няколко пъти други диети, но без резултат, нито диетите докарвах докрай нито отслабвах. От моя близка чух за режима и малко като на шега започнах и сега съм 65кг. Макар че свалям малко бавно, но и често имам малки прегрешения, съм много доволна и най-важното, чувствам се чудесно. Любимите дрехи започнаха да ми стават. Не се чувствам постоянно гладна както преди. Съпругът ми се шегува като казва, че съм на диета и ям по много, а какво щеше да бъде ако не бях.
Благодаря на всички, които пишат и споделят опита си с режима. Подкрепа получавам от вас, защото в страната, в която се намирам няма дюканки около мен, за да споделяме и да се подкрепяме взаимно.
Благодаря още веднъж и лек ден на всички.

Кари, добре дошла сред нас - тук сме само съмишленички, споделяме си опита с режима, но не се критикуваме безмилостно! Заповядай в нашата говорилня, а може във всички темички да пишеш при желание.
http://amber-bg.com/forums/index.php?topic=1820.420
djesi
здравейте и от мен преди нова година правих диетата на дюкан за две седмици свалих 8кг и изглеждах много добре сланинките на талията ми се скриха и видимо бях доста отслабнала но после за бъдни вечер реших да разпусна и от тогава на сам все се мъча да е започна на ново но все не успявам направо  се мразя че нямам никаква воля а знам че с тази диета се постигат страхотни резултати кажете как да се мотивирам и да е започна пак
Сисил
Привет Джеси . :1:
Незнам дали си идвала при нас в говорилнята  http://amber-bg.com/forums/index.php?topic=1868.0 Ела там и няма начин подкрепа и съвети винаги има кой да ти даде  :49:.За волята ти сама трябва да се справиш :prison: .Успех. :gestos18:
lussi
Цитат
здравейте и от мен преди нова година правих диетата на дюкан за две седмици свалих 8кг и изглеждах много добре сланинките на талията ми се скриха и видимо бях доста отслабнала но после за бъдни вечер реших да разпусна и от тогава на сам все се мъча да е започна на ново но все не успявам направо  се мразя че нямам никаква воля а знам че с тази диета се постигат страхотни резултати кажете как да се мотивирам и да е започна пак

.....,,,,!!!! - бързо по местата!

П.П. Шега - да не се обидиш!
anichka
djesi виж мотивиращата тема...мисля,че ще помогне  :biggrin: Успех!  :winkiss:
Захира
Започнах на 19 януари 2009 г., днес ми е 151-ят ден на режима (втора фаза) и съм се разделила с 30 кг. Очаква ме още един такъв рейд, за да кажа, че съм успяла. А после идва най-трудното - трета фаза, в която ще си докажа на самата мен, че сваленото е трайно, и четвърта фаза - начинът ми на живот, докато са отворени очите ми за светлината на този свят. Пожелавам на всички воля и убеденост във възможността на  започнатото!
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.