Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Фън Шуй и уюта в дома
www.amber-bg.com > Дом,градина,хоби > За дома
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Звездица
Добре днес ще си купя кисело мляко с боовинки  :specool: :0015:
Успех, Монка!  :clover:

Аз не мога да си го позволя сега, защото на Скъпия ще му дойде в повече  :biggrin: и най-много да си фане багажа и да си замине. :laugh:
Monka
Моя явно ми вярва ,защото нищо не казва .Само веднъж ми беше метнал една костенурка и аз си я открих.После я залепих под масата с Бонд :lol:
Monka
Еми как няма да падна духом като квартирата има сто проблема според фън шуй .Банята и тоалета е срещу спалнята и заема зоната на здравето,кариерата липсва ,осветлението има проблем от инсталацията и в хола тотално отказа да свети ,в банята трудно се светва ,крушките горят ,на терасата има две печки които и двете имат проблем ,на тази която готвя единия кутлон не работи и когато ползвам кутлона не мога да ползвам фурната -ужас ,ужас .Има огледало в спалнята ,има едни огромни траби и имаше едни камъчета пълни с мръсотя и прах които почистих ,пък колко мръсно беше да не ви обеснявам......
Добре че има един фототапет с водопад ,който да помага в случая ....но се намира от дясно като влизаш в апартамента :dntknw:
Вече е ясно оставаме си в София и до края на януари трябва да се ме се пренесли .
little_devil
Monka, как така нямате зоната за Кариера?
Това с гърненцето много ми хареса, но моят приятел няма да се изнесе като на Завезди Скъпия, ами директно ще ми посочи вратата  :lol:
Ама, ако намеря гърненце ще пробвам де  :crazy:

Аз пък изчистих къщата, сложих нещица за активиране на зоните... изхвърлих всичко ненужно и т.н., още чамове не съм сложила на всякъде и кристали, но скоро и това ще направя. Обаче нещо не ми е на кеф напоследък, и нещата не вървят. Не че вървят на зле, ами просто не вървят. Като един изнервящ застой.... И постоянно се чуствам нервно, едно такова... стомаха ми е на топка  :sad: Къде да търся проблема?
Monka
Според мен проблема е на тавана .
Ами квартирата е П образна и се влиза от зоната на Знанието
little_devil
Ако е за моето питане таванът - сега ще се ровна в нета за инфо. Той е почти празен тоя таван. Но сега ровейки се забелязах, че не е хубаво да спиш под скосен покрив, а аз и в жилището на приятелят ми и в мовето спя под скосен покрив  :sad:
Monka
ДА не е добре .Леението е да си сложиш един кристал вислулка или две флейти от бамбук завързани с червен шнур висящи надолу,както и при греди
little_devil
Да окача кристала над леглото ли?
little_devil
Моята карта май започна да действа, защото едното от нещата, които написах в нея започна да се случва  :uraaaaaa:
Сега отивам в един Фън Шуй магазин да си купя кристали  :biggrin:
little_devil
Фън Шуй - Ваза на богатството       
Какво представлява вазата на богатството?

Това е красив съд, в който се слагат различни ценни неща и символи. Вазата на богатството е един най-забавните и приятни методи за привличане на богатство във Фън Шуй. Обикновено човек го прави в добро настроение, като си пожелава хубави неща.

Съдът може да е направен от елемента Земя (керамика, порцелан) или от елемента Метал (мед, сребро, месинг). Най-удачната форма е съд с широко гърло, което преминава в по-тясна шийка и се разширява в широк обем. Символизмът на тази форма е: парите лесно влизат и по-трудно излизат. Съдът трябва да е устойчив, стабилен и да ни харесва. Може допълнително да го украсим или изрисуваме по свой вкус.

Обикновено вътре в съда се слагат 3, 6 или 9 китайски монети с квадратен отвор, свързани с червен шнур. Ние може да използваме актуални български монети, например от 1 лев. Трябва да се сложат и банкноти – както левчета, така и евро, долари и други валути, които за нас имат някакво значение – например ако имаме бизнес с определен вид валута. Може да се добавят старинна монета, златен предмет, друг важен за нас паричен символ. И тъй като парите обичат обръщението, добре е в края на годината част от парите във вазата да се изхарчат за да дойдат нови постъпления. За какво се харчат също не е маловажно. Ето един принцип, който не е задължителен, но работи добре – една трета за себе си, една трета за църквата или благотворителност, останалата една трета – за любими хора. Част от паричките трябва да останат в съда ''за мая''.

Лилиян Ту - известен Фън Шуй специалист предлага във вазата да сложим и 7 вида полускъпоценни камъни. Можем да избираме измежду: аметист, цитрин, прозрачен кварц, топаз, тигрово око, малахит, корал, лазурит, содалит, сердолит, нефрит, перли, аквамарин, планински кристал, розов кварц, тюркоаз и др. Препоръчва и поставянето на пликче с малко пръст от двора на богат човек, разбира се пръстта се взема с разрешение.

Препоръчва се и слагането на пет вида семена: жито, ориз, боб, просо, ечемица, също в пликче. Семената са символ на изобилие и на хранителните запаси в семейството.

Според мен добре е вазата да не е запълнена до горе за да има място за още богатства. При сполучливо завършен проект или сделка, можем да добавим нещо вътре в знак на благодарност. Най-подходящо място за тази красива символична ваза е сектора на ''Богатството'' – бил той сектор на дома, стаята или просто сектор на бюрото.

И нека не забравяме основни принципи като ''Законът за вземането и даването'' (виж Дийпак Чопра ''Седемте духовни закона на успеха'').

Ако използвате правилно своята ваза на богатството, може да получите необикновено позитивни резултати. Но използването на символи е само една малка частичка от изкуството Фън Шуй.

инж. Елза Панайотова
Фън шуй експерт

amber
Девилче, много е ценно това  :specool:
Може ли да го кача на сайта? От къде го взе?
little_devil
Ето от тук - http://www.fengshuibg.com/articles/all-art...-06-08-16-57-14

аз си мисля да си направя една такава ваза, но първо вазата да намеря  :biggrin:
Dru
[tt]На мен мамето  :vlub: ми подари много хубава ваза на богатството  :uraaaaaa: Ще се постарая да си допълня нещата, за които нямах идея,че трябва да са вътре  ;)

Ей, Девилче, благодаря!
[/tt]
Monka
Ето вазата на богатството на Лилиан Ту
Как да направите вашия собствен богатство ваза Печат Е-мейл
Would you like to make a wealth vase to benefit your family? Бихте ли желали да направите ваза богатство в полза на семейството си? This used to be something only the wealthiest and noblest of families of China were privy to. Това се използва за нещо, само най-богатия и noblest на семействата на Китай са били осведомени За. Today, secrets associated with the creation of a family wealth vase have become available through the teachings of contemporary Taoist and Buddhist masters. Днес, тайни, свързани със създаването на семейство, богатство ваза са станали достъпни чрез учението на съвременните Taoist и будист майстори. The practice has origins in these two major Chinese traditions, and if you visit some of the older family homes in Beijing, Shanghai or Xian, you might be able to view some magnificently huge wealth vases belonging to the noble families of another time, vases that have lasted through generations. Практиката е произхода на тези две големи китайски традиции, и ако да посетите някои от по-големи семейни домове в Пекин, Шанхай или Xian, вие може да видите някои огромни пищни богатство vases, принадлежащи към благородни семейства на друго време, че vases е продължило през поколенията. These wealth vases were credited to bringing continuous wealth and power to families through the days of the Ching Emperors and Communist rulers, allowing their descendents to successfully weather political and economical changes. Тези богатство vases са кредитирани за привеждане непрекъснато богатството и властта на семействата през времето на император Чинг и комунистически управници, позволяваща им descendents успешно да Времето политически и икономически промени.

За да направите богатство ваза, Вие първо трябва да се намери подходяща ваза, която прилича на ваза е показано тук. The neck is smaller than the body of the vase, and there must be a cover. На врата е по-малък от тялото на ваза, и там трябва да има покритие. Next, you will need to gather all the “ingredients” you want to place inside your vase. След това ще трябва да се съберат всички "съставки", която искате да поставите в него ваза. When you have established a good motivation - ie that you are making the vase to ensure that your family will be able to accumulate assets, will grow progressively more prosperous over the years, and that no members of your family will be poor - you can begin. Когато имате създадени добра мотивация - т.е., че сте прави ваза да се гарантира, че вашето семейство ще бъде в състояние да акумулира активи, ще нараства все по-проспериращ през годините, както и че няма членове на вашето семейство ще бъдат бедни - можете да започнете .

Fill the essential ingredients first - soil, food and then all the symbols of prosperity. Попълнете основните съставки първо - почва, храна и тогава всички символите на просперитета. The soil should be at the bottom and best if someone wealthy has given this to you. В почвата трябва да бъде най-долната и най-добрите, ако някой заможен е дал това на вас. You want the good chi of a wealthy home inside your vase, creating a firm foundation. Искаш ли да добрата игра на котка в дома ви ваза, създаване на фирма фондацията. Next, place the rest of the essential and secret ingredients inside the vase, as shown in the illustration. След това поставете останалата част от съществено значение и тайните съставки във вътрешността на ваза, както е показано на илюстрацията. Make sure the God of Wealth is sitting in the center of the vase and note its facing direction. Уверете се, че Бог седеше в богатство е в центъра на внимание, вази и нейното изправена посока. When your vase is finished you must close it, cover it with five coloured cotton cloth (to signify the five elements) and tie it tight with five strings of five colours. Когато вашият ваза е приключил трябва да го затворите покритието, че с пет цветни памучни кърпа (означена на петте елемента) и вратовръзка го здраво с пет струни от пет цвята. Keep the vase hidden deep inside your home and facing inwards, never outwards. Съхранявайте ваза скрити дълбоко вътре в дома си и е изправен навътре, не навън. The bedroom is a good place to keep your wealth vase . Спалнята е едно добро място да си богатство ваза.

Essential Ingredients Важни съставки

1 1 The Wealth God (can be any Wealth God you feel an affinity with) Богатството Бога (може да бъде всеки Wealth Бог се чувстваш афинитет със)
2 2 Five Gem Globes to signify wealth from all directions Пет Gem Globes означена богатство от всички посоки
3 3 Assorted crystal chips to signify wealth from the earth Кристал асорти чипове означена богатство от земята
4 4 Gold bars - contemporary symbols of wealth Злато барове - съвременните символи на богатството
5 5 Gold ingot - ancient symbols of wealth Злато ingot - древни символи на богатството
6 6 Faux diamonds to signify the most precious treasures Faux диаманти означена най-ценното богатство
7 7 Wish-fulfilling jewels to make all your aspirations manifest Иска-скъпоценни камъни, за да изпълнява всичките си стремежи манифест
8 8 3 brass coins tied with red/gold string for current wealth 3 медни монети вързани с червен / стринг за текущи злати богатство
9 9 9 emperor coins for wealth under all circumstances 9 император монети за богатството при всякакви обстоятелства
10 10 Semi-precious stones for accumulation of assets Полускъпоценни камъни за натрупване на активи
11 11 Lock coin to safeguard your wealth Заключи монета за запазване на вашите богатство
12 12 I-ching coins to pacify all obstacles I-Чинг стотинки до умиротворявам всички пречки
13 13 Six smooth crystal balls for harmony in the family Шест гладко кристални топки за хармонията в семейството
14 14 5 types of food to signify abundance 5 вида на храната, за да се изразявам изобилието
15 15 A Ru Yi to signify power & management of the household А RU Yi означена власт и управление на домакинството

Secret Ingredients Тайните Съдържание (this boosts the potency of the wealth vase ) (това повишава силата на действие на богатството ваза)

1 1 Soil given to you and taken from a wealthy man’s home Почви дава на вас и взети от заможен човек у дома
2 2 Cash given to you by a rich man or woman Парични средства, предоставени от богат мъж или жена
3 3 Picture of wealthy, successful people you admire Снимка на богатството си, успешното хора, които се възхищавам
4 4 Picture of mansions/cars/clothes - whatever wealth signifies to you Снимка на жилищен блок / коли / дрехи - Каквото и богатство означава за вас
5 5 Money in different currencies Пари в различни валути

Извинявам се за машинния превод ,но не мога да го преведа
Източник:www.wofs.com
little_devil
Имам питане:
прочетох, че ако някоя зона се пада в банята не е хубаво да я активираме там, ами да активираме зоната в друго помещение? И за кухнята ли важи? Стори ми се, че го прочетох някъде?[br]ох, и още едно питане  :blush:
вие сложихте ли ваша снимка в средата на картата на съкровищата?
Monka
Първото ти питане в коя зона се пада.Активирай зоната в хола като наложиш квадрата или около банята ако има част от тази зона.
Второто ти питане -сложих снимка на моя идол за жена
little_devil
В банята ми се пада Кариера, но захваща малко от съседната стая и мисля там да сложа една костенурка. В кухнята са ми Просперитет и Семейство, но някъде мернах, че й в кухнята не се слагали нещица за активиране. А аз си сложих картата на съкровищата точно в кухнята... :confused:
Monka
Къде го мерна за кухнята ,че не се активира.За първи път чувам :dntknw:
little_devil
Къде го мерна за кухнята ,че не се активира.За първи път чувам :dntknw:
ох, чета от два дни темите за ФШ в бг мама и някъде в първата го мернах, но там е такъв хаус от питащи и отговарящи, че като нищо да съм се объркала... вече съм ей така  :crazy:
Monka
И аз съм ги чела,но хауса е голям наистина и затова спрях
Звездица
Не си се объркала, девилче.
В моята книга пише същото. Кухнята била "корема на къщата", а промените се правят в сърдечната област т.е., спалнята. Да, ама ние живеем в две стаи, едната е детската. Спалнята е склад, тъй че остава кухнята, която е и хол, и всекидневна, и спалня и..кухня. :biggrin:

Monka
Кои са тези книги .
Промените се правят или в цялата къща без банята или в стаята която е сърцето ня къщата където се събират всички-т.е хола и кухнята ако са заедно
Звездица
Кои са тези книги .
Промените се правят или в цялата къща без банята или в стаята която е сърцето ня къщата където се събират всички-т.е хола и кухнята ако са заедно

"Основи на ФЪН ШУЙ" - Ева Уонг
"ФЪН ШУЙ земен дизайн" - Джейми Лин
"фън шуй шик" - Каръл Суон Мелцър & Дейвид Андруша
"ФЪН ШУЙ за 5 минути" - Селена Самърс
Това са всички книги, които имам, но немога да кажа кое къде съм чела. И от време на време "клъввам" по нещо от интернета. :biggrin:
roz
Аз пък да си кажа, че до скоро спях с крака към вратата.. много лошо, знам. Но спалнята ми е така направена, че няма начин да се пренаредят мебелите. Но снощи реших да легна от другата страна на леглото, откъм прозореца, така че краката ми сочат към покритото през нощта огледало. Мисля, че това е по-добрият вариант, вие на какво мнение сте?

Иначе някой от вас знае ли горе-долу колко време теоретично отнемат промените в дома? Т.е. от момента на промяната до ефекта от нея. Преди време някъде мярнах, че отнемало от порядъка на един лунарен месец, но така и повече не можах да открия къде всъщност го четох това. Към момента се информирам изцяло от Интернет, в удачен момент с удоволствие бих си купила книги по въпроса, където вероятно ги пише тези неща. Вие имате ли информация за нещо подобно, или всичко е индивидуално (както предполагам) и се определя от цялостното състояние на жилището и тем подобни?

Прилагам план на спалнята, почти точен и начертан по архитектурно му, доколкото ми стигат хоби-познанията по архитектура ;) Има и легенда, за да се знае кое какво е. Само да отбележа, че няма никакъв начин да се оттърва от вещите на хазяина :( А табуретки имам сигурно 100 - само в банята нямам  :crazy:

Dru
[tt]Роз, някъде бях чела, че ако има неща, които те притесняват, но не можеш да махнеш, както е при теб с вехториите на хазяйна, можеш да ги покриеш с нещо - хубави (под хубави се разбира нещо,което ти носи радост на теб) покривала от плат или кутии, или каквото ти дойде на ума и въображението ти роди. Така се създавала илюзията,че въпросното нещо го няма  :yes:

Аз мисля, че трябва да се чете избирателно. Все пак това не е нашата философия и култура. Ние сме много далеч от техния бит  ;) Подреждате и аранжирате така,че на вас да ви носи наслада и комфорт, а от там се нареждат и другите неща. Това не е абонамент, който плащаме и от 15-то число започва да ни върви. Просто подреждаме, изхвърляме неужните вещи, освежаваме, ароматизираме със свещи и клечици, чуваме звън на чанове и това носи уют, топлина, спокойствие, отмора. Е, как няма да ни върви след това?! Нали всяка сутрин се събуждаме с усмивка  ;)
[/tt]
roz
Много добре казано, Дру! Аз даже и "добро утро" си казвам и като се погледна в огледалото, си се усмихвам.

Идеята за кутиите ми хареса. Те нещата принципно са покрити, но и "покривалата" са едни вехти.. Не се бях замисляла, че мога да ги сменя с такива, каквито на мен ми харесват. Благодаря ти за добрата идея!  :winkiss:
Dru
[tt]Пак заповядай  :flowerysmile: [/tt]
little_devil
Тези дни изчетох доста по темата. Не съм срещала такива срокове на действие. Аз седмица след като си направих Картата имах ефект. Личната нагласа и позитивното мислене преди всичко  :flowerysmile:
Аз констатирах доста нередности в къщата, в която живея сега, но не е моя и не мога да махам някои неща, затова просто ги игнорирах.  :flowerysmile:Pазмествам, което мога и се старая да се радвам на заобикалящата ме среда независимо дали е 100 % по Фън Шуй или не  :)
Днес случайно забелязах, че в кухнята, в сектор Просперитет и Пари имам две разстения - като кактуси, но с едни дълги листа, заострени, като мечове. Мисля, че трябва да ги преместя от там и на тяхно място да сложа разстение със заоблени листа (мисля имам това, което се наричка Паричка, или нещо такова, със зелени, тумбести листа). Не знам обаче къде мога да сложа тези с мечовидните листа. Имате ли идея?
Monka
Дървото на парите стои в зоната на просперитета
Meга
[tt]И ние спим с краката към вратата но не директно,а странично :eek: нямам друг вариант,като съм правила спалнята не съм се интересувала от ФШ.Мога ли да компенсирам това по някакъв начин?[/tt]
Monka
Въпроса е да не е директно към вратата и да сочат навън през отвора .
Роз тез вехтории са ти тоно в просперитета и семейството .Може да пречат.
Ей затова не искам да живея на квартита.Ако някога давам жилище под наем ще усигуря пълен комфорт и ще махна всички мои неща т там.Ама и ценатаще ми е хубава  :biggrin:
little_devil
Малко ФШ информация, повтарят се вече някои неща, но все нещо ново може да се научи - http://forum.all.bg/showflat.php?Cat=&...;o=&fpart=1

Някъде прочетох, но не помня вече - къде се поставяха цветя със заострени листа? За тях четох, че стимулират Ян енергията - мъжката, и е от значение в коя зона се слагат, но не помня къде го четох. Някой знае ли нещо по въпроса, че имам две такива и се чудя в коя зона да ги сложа  :confused:
roz
Monka, знам аз, ама няма къде да ги дяна! Просперитетът единствено в кухнята не ми е наблъскан с боклуци. В хола пак баш в тоя ъгъл има вехтории, че и телевизор пред тях. Мен ме покърти това, че нямало къде да ги приберат нещата, затова не ги махнали. Част от тия неща са за изхвърляне, ако не и всичките. Дразни ме тази странна вещомания и плюшкинство и както искаш го наречи, ама, както отбеляза - на квартира съм. Иначе познай в кухнята в ъгъла на Любовта какво имам...... ХЛАДИЛНИК! Изобщо е една... :)
amber
Да ви кажа колко благотворно влияние има фън шуй в нашият дом :)
Тази сутрин започнах да чета на Тишо за осемте точки и влиянието на безпорядъка върху хората.И гледайте какво става - като скочи тоя човек да чисти и да подрежда  :crazy: В момента размества детската стая, прибира и изхвърля счупените играчки  :laugh:
Dru
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Браво, Тише!

Хм, Ели, какво точно му чете, че да почета и аз на моето домочадие малко  :blush:
amber
Ето от тази книжка:

http://www.azola.bg/product.php?p=7277

Има много ценни неща, въпреки, че някои от тях ми дойдоха малко сложни и ги пропуснах.Като например определянето на личен елемент, посока, звезда и н`ам к`во си.
Днес му четох за определянето на осемте точки в жилището и какво ни причинява безпорядъка в тях.Тези за които и Монка беше писала тук- здраве, деца, кариера, пари и т.н.
Мамчето
Браво на Тишо!
Моят мъж казва: "Според фън- шуй, което не се вижда, значи не съществува"... и мята нещо отгоре, като покрива безпорядъка  :haha:
Звездица
Тишо, миличък, предполагал ли си какъв автогол си вкарваш с този подарък за Ели?  :laugh:  :rlol:
Браво на Тишо!
Моят мъж казва: "Според фън- шуй, което не се вижда, значи не съществува"... и мята нещо отгоре, като покрива безпорядъка  :haha:
:rlol: :rlol: :rlol:
roz
Аз пък си закачих голяма снимка на розов божур в коридора, така че да е първото нещо, което виждам, когато си влизам у дома. По този начин целя да постигна следното: 1) да повлияя положително върху личния ми живот - чела съм, че необвързаните жени, търсещи връзка, е добре да сложат снимка на божур в спалнята (е, моят е в коридора, и там стои по-добре и ми харесва повече.. спалнята е запазена за любовни сцени, не за цветя); и 2) да заменя репродукцията на Мона Лиза, висяща допреди дни там, с картина, която ми е не само приятна, но ме кара и да се усмихвам, и именно тя да е първото нещо, което виждам вкъщи. Снощи си харесах и още една стена, на която бих могла да сложа картина, мисля си за пеперуди-- само не помня къде четох, че и пеперудите са подходящи за декорация на дома, стига да не са препарирани.
Реших, че като не мога да местя мебели, мога поне да си избера картини, които ми харесват и ми повдигат настроението :)
amber
Една интересна статия:
http://www.tiabg.com/?c=n&id=11&p=0

"... Няколко семпли Фън Шуй промени в дома могат да подобрят здравето и живота ви.

Според древното китайско изкуство Фън Шуй начина, по който е подреден дома ви, може да се отрази на енергията и състоянието ви. Според принципите на Фън Шуй, различните части в дома ви влияят на различни аспекти от живота ви. Багуа – карта Фън Шуй – разделя дома на 9 части, наречени “гуа”. Вероятно никое гуа не е по-важно от гуа на здравето, което е разположено в центъра - или сърцето - на вашия дом. Само това гуа докосва останалите осем от багуа, което означава, че влияе върху всяка друга част от живота ви.

Ако искате да подобрите гуа на здравето, има няколко прости стъпки, които трябва да предприемете.
Първо, добавете цвете в дома си, което може да увеличи енергията на здравето и баланса ви. Боядисайте тази част в дома ви, която отговаря на гуа на здравето в жълто или земни цветове, за да подобрите здравното си “чи” (енергия). Прибавете нещо, което гъделичка чувството ви за хумор в центъра на това пространството, за да задържа позитивната енергия на здравето ви, като същевременно премахнете всички дървени, тънки и високи предмети, както и зеления цвят (с изключение на растенията) от там. ..."
Monka
До всички написали никовети си с малка буква .БЪРЗО ДА СЕ ПОПРАВЯТ.Според ФШ като пишеш име и наименование на някой с малка буква несъзнателно го омаловажаваш пред останалите хора пред които се представа.Никога не пиша дори на съобщение .Може във форма да съм писала на накой ника с малка буква ако съм го копирала ,но по принцип не.Ако го правите към друг човек автоматично го омаловажавате и си създавате връжда с него без да исакте
amber
Ами аз не се смятам за по-специална или важна от другите  :dntknw:
Monka
Ами не в такъв смисъл да си по важен.Аз не го обеснявам добре .Става дума за равенство.Как да обесня -все едно да си мисля днес ,че не съм била добре облечена на срещата и да се чувствам супер зле заради това ,а всъщонст да не е така .Като си мислиш ,че нещо не ти е наред изпращаш енергийно послание на света и хората си мислят същото за теб.Не ,че някога съм си мислила подобно нещо за някой тук ,но знам ,че е така.Никога не си позволявам да напиша дори в списък или нещо за което бързам и примерно човека няма да го види.Например препращам мобилен телефон на някой с името на мъжа ми.Мързи ме ,главната ми буква е супер неприятно от LG телефон да я изкарам, но винаги я търся ,защото изпращам енергийно послание на неужважение към човека и той го усеща ,както усещаш някой като се усмихва по телефона не го виждаш но го усещаш,
amber
Ясно  :winkiss:
Monka
Амбър също ми харесва много ,но и Кенга е супер. :flowerysmile:От къде идва?
Monka
Тези снимки ги прилагам тук защото ясно се виждат.Аз ще ги използвам за гравирането на визитника си.Дракона е за благоденствие и просперитет ,а знака беше нещо свързано с вечен живот и здраве.Този знак е добре да го имате в колата си .Сега ще издиря статията за амулетите в колата беше много интересна.

amber
...но и Кенга е супер. :flowerysmile:От къде идва?

От "Мечо Пух":) Мама Кенга е една кунгурка, майка на бебето Ру-малко, сладко кенгурче:)
Но понеже сега се чувствам като майка кенгурка ...  ;)
Monka
Картина

Това е лампа от планински кристал и има йонизиращ ефект -лекуващ

Подложката е за привличане на Здраве
roz
Реших и аз да послушам Монка и си оправих ника. Той оригинално беше замислен с малки букви, преди дооооооста време, когато бях в гимназията. Идеята беше именно да не е крещящ и ала-бала, както са повечето тийнейджърски никове, всички по-големи имаха такива кратки никове с малки букви  :yes: Ама щом не е на добре, тук поне ще си го пиша с главна.

Пък, искам да ви кажа, че моите приятелки оцениха спалнята ми като много романтична, и че само мъж й липсвал. Това ме окуражи :)
amber
Вчера си купихме жабка и Тишо ще и слага монетка в устата:)
Къде ще ме посъветвате да сложа жабката?
Ето схемата на апартамента:

Той мисли да я слага в стаята, която на схемата е спалня.Сега е детска стая.
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2018 Invision Power Services, Inc.