Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Лекарства!?
www.amber-bg.com > Красота и здраве > Здраве
Вили Вили
Приет е закон,с който се забранява продажбата на лекраства на дребно!Тоест ако искаш да си вземеш нпр.прахче аулин,който е в опаковка от по 30 и 100 хапчета-трябва да се изръсиш съответно-30 и 100лв.!Или пък има хора,които в момента не могат да платят цялата сума за някое скъпо лекарство и си ги вземат на части-но вече е забранено.Глобата за аптеки,които нарушават закона е 3000лв.Тези хора изобщо мислят ли или са приели този закон докато са спяли или чели вестник в пленарна зала?Може би политиката е хората да измират!?
amber
Да-снощи го чух в новините и направо издивях.Пълно малоумие...
pasta_mariana
Да и аз го чух и съм много възмутена [smilie=angry.gif] [smilie=2guns.gif] Така ще даваме повече пари за лекарства.СРАМОТА [smilie=angry.gif]
Lucky
То бива бива простотии в тази държава, ама и по най-важното да ударят - здравето, как не ги е срам [smilie=dots.gif]
Нели
И аз съм възмутена направо. Значи заболи те глава и да не можеш да си купиш едиа ампула течен аналгин. Ще си ходиш са главоболието на работа, защото някой трябва да печели от това да си вземеш цяла опаковка от лекарството, въпреки че не ти е необходимо толкова много и нямаш финансови възможности например в момента. . Кой ти мисли за народа от НЗОК или от Министерството на "ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО"./ Това нарочно го пиша с кавички, щото правят всичко възможно да намалят числителността на населението./ камо ли пък от Парламента. [smilie=2guns.gif] [color=red][/color]
Monka
Пълна глупост-не че няма да ги използвам,но защо трябва да се изръсваме ктолкова пари
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.