Помощ - Търсене - Потребители - Календар
Пълна версия: Какво ядохте днес?
www.amber-bg.com > Красота и здраве > Диети и упражнения
Страници: 1, 2
Juli_17
По идея на Мира :D Забелязала съм, че като си направя равносметка за храната, която съм погълнала през деня малко или много ми става гадно и гледам през следващите дни да се поправя :D А когато разкажа и пред други какво съм яла още повече [smilie=blush.gif]
Ще започна - аз днес изядох на закуска два кроасана макс - с крем и с шоколад, на обяд таратор с препечена филийка и някакъв салам, на вечеря пържени картофки с горчица [smilie=blush.gif]
NiGhT_eLf
Аз поради това че се събудих преди половин час още не съм яла нищо .... но знам какво ще ям ... Бащата е запалил барбекюто и ще ми прави рибка ... с пържени картофки
Juli_17
Аз пържени картофи мисля да си направя вечерта за мача :D Иначе за заксука - кроасан с шоколад, за обяд паниран кашкавал и нещо като таратор. Сама си направих кашкавала и въобще не се разтече [smilie=naughty.gif]
amber
Като гледам как тръгва темата още от самото начало и ми се струва че е за подфорум "Готворство":)))
Аз днес за закуска само кафе (3 в 1) а за обяд -голяма чиния с мусака :)
Juli_17
Амбър, ако преминем границите я премести :D
amber
Следобяд бяхме на гости в майка и си похапнах бухтички със сиренце и сладко :))
Мисля да приключвам с яденето за днес;)
Mira
Жули-браво за темата!
    А иначе нашата идея с Жули е тук не просто да пишем кой какво е хапнал през деня-а да се стимулираме да ядем по-малко и по-здравосровно!Нека тук пишат хора които желаят да намалят теглото си или да се хранят здравословно!Ще е един вид стимул!
    Да помисля-какво ядох за деняза закуска-3 сладки.после-порция плодове-сини сливи и ябълки.Сега ще хапна пълнени чушки-ще се огранича да е с малко хляб!Пишете ми е 2 кафета със захар!
Juli_17
Направих си пържените картофки, но ги изядох доста преди мача :D от утре смятам наистина да започна да ям по-здравословно (това често си го казвам) но днес като гледах колко много плодове има вкъщи и че се развалят, направо се стимулирах за плодов ден :D искам да се възползвам и от последните краставици и домати, които има
NiGhT_eLf
От обяд когато хапнах рибка .. го карам само на вода ...по скоро на бира де [smilie=hysterical.gif] Е какво толкова.... нали е хранителна [smilie=blush.gif]
Juli_17
Ти си на бирената диета [smilie=bleh.gif]
NiGhT_eLf
еми това е моята диета определена от Бирар бираджиев ! :)
Juli_17
Аз съм на кроасанената, не знам защо толкова ги обичам тези кроасани, но понякога като отида гладна в магазина и си купувам по два- един с крем и един с шоколад [smilie=blush.gif] мислех че ще ми омръзнат, ама не. Продължавам да ги поглъщам с пълна сила, и утре мисля да съм на плодово-зеленчуков ден, но съм убедена че на закуска няма да се мине без кроасан
NiGhT_eLf
Аз до скоро бях фен на кроасаните ... и пак ми се случва да си купя за закуска ама не съм такава пристрастена като тебе :) Като се ожениме ще ти купувам с кашони хихи
Juli_17
Ако искаш и аз да заприличам на кашон купувай ми :lol: Аз ги ОБОЖАВАМ онези макс, котио са с крем брюле и с шоколад мммм
NiGhT_eLf
Кой кого подяжда сега :) Да ми купиш [smilie=blush.gif]
Juli_17
Утре на закуска, че сега вече е късно
Дори се смилих и сложих не много апетитна картинка [smilie=wink.gif]
NiGhT_eLf
Аз няма да забравя да знаеш ! Утре ще си настоявам за кроасана та квото ще да е :)
Monka
Ядох пилешка паржола,нарязан печен пипер с оцет-денят ми вървеше добре и се радвах ,че не чувствам глад...после бях на гости при нашите и ядох бяло месо от пиле,домат,кашкавал и...като изкара баща ми едни шоколадови работи-бонбони,бисквити едни много вкусни шоколадови пръчици с портокалови кори -майка ми го изтървала днес в магазина и той се запасил и всичко замина на кино .И като капак като се прибрах изядох скритото ми каше -един бонбон Линдор в камерата и се приключих тотално [smilie=0015.gif]
Juli_17
Така си и знаех - плодовия ми ден отиде на кино [smilie=sad.gif] успях да закуся чак в 12:30 и бях толкова гладна, че последното нещо, което исках бяха плодове, изядох две филийки пълнозърнест хляб с кашкавал, препечени на тостера и малко от новата ми страст
Mira
Горе-долу се справих добре!Почти не ям хляб!Хапнах повечко плодове-сини сливи и пъпеш!На обяд-чиния супа.За вечеря-картофена салата и орлово гнездо-кайма с яйце-като кюфте!Позволих си и 2 тънки парченца кекс-такива неща вече вечер няма да ям!
    Предлагам всяка от нас да се претегли на гладен стомах сутринта и честно да си напише килограмите!Нека след време сравним-накъде вървим!!! [smilie=confused.gif] :) [smilie=bye.gif]
amber
Аз така или иначе се тегля всяка сутрин и да се похваля-тази сутрин кантарчето показа,че съм се отървала от още 1 кг :D
Juli_17
Браво, Амбър [smilie=80.gif] Сега ще ме накарате и аз да се премеря :D
Мерси за идеята, защото сега се премерих и си ощастливих сутринта :D нашия кантар ме показа 54кг, но той не е верен, показва поне с 2,3кг по-малко според мен. Но факта е че показва по-малко отпреди :D :D :D толкова се радвам
Mira
БРАВО момичета!Ако искате да напишем килограмите си и мерките-талия, бюст ,бедро,ханш, ръст.И ще направим старт-ще видим след месец, кой къде е!Мисля ,че ще бъде забавно и стимулиращо!Ако искате до сряда всеки, който иска да участва да напише точни данни и в четвъртък слагаме началото!? [smilie=bye.gif]
Juli_17
Аз ще почна - висока съм 170см, 56кг (средно между моя кантар и един друг, на който се намерих) мерки [smilie=blush.gif] тук съм доста зле, и звуча доста несъразмерно 86/65/97 направо ме е срам да си ги сложа :lol:
palavka
С гордост мога да пиша в тази тема-днес ядох само домати и сиренце за обяд,а за довечера-купа с леща.Утре съм на среша със състудентки,с които не сме се виждали от 4 години и искам да изглеждам добре :D [smilie=flowerysmile.gif]
Juli_17
Аз забравих да напиша какво ядох днес- закуска сандвич с кайма и кроасан с крем рабзира се :D за обяд сандвич с кайма отново, защото няма друго, за вечеря познайте пак какво :D
Mira
Цитат("Juli_17")
Аз ще почна - висока съм 170см, 56кг (средно между моя кантар и един друг, на който се намерих) мерки [smilie=blush.gif] тук съм доста зле, и звуча доста несъразмерно 86/65/97 направо ме е срам да си ги сложа :lol:
Добре-мила!Аз ще запиша твойте данни-първа си ти!Утре сутринта е мой ред за мерки и ще ги постна!Стимулът е след месец да има промяна!!! [smilie=flowerysmile.gif]
Mira
Досега хапнах-закуска-филия пълнозърнест хляб +масло и сладко!И 2 кафета-нес с по една бучка кафява захар!
NiGhT_eLf
Аз на обяд изядох 2 сандвича .. и туко що докато си пляках лицето с няква маска си хапнах 4 кексчета браво ....... [smilie=blush.gif]
Juli_17
кексчета браво мммм как ги обичам, знаеш какво да ядеш [smilie=wink.gif]
моята вечеря е два сандвича с кайма отново и таратор
Mira
Изпила съм 3 кафета с кафява захар и мляко!На обяд хапнах 1 пълнена чушка с кис.мляко и малко картофи!Хапнах и едно кремче-"Данет" [smilie=bad.gif]
amber
Аз днес съм само на салата с домати,краставици,печен пипер и лук.Сутринта и следобяд доядох на Дени сандвичите ,но то не се събира дори една филийка:)
Mira
Цитат("amber")
Аз днес съм само на салата с домати,краставици,печен пипер и лук.Сутринта и следобяд доядох на Дени сандвичите ,но то не се събира дори една филийка:)
Браво Амбър!Колко точно искаш да свалиш?Аз около 2-3 кг.
    Днес ядох 2-3 тънки филийки -вчера купихме тостер и ми се усладиха с малко масло и конфитър-това ми е и закуска и обяд!Но не ме е яд-на закуска трябва да се хапва повече!Колкото повече изядеш сутрин толкова по-малко -вечер!Трябва да почна и спорт! [smilie=blush.gif]
amber
Цитат("Mira")
[Браво Амбър!Колко точно искаш да свалиш?Аз около 2-3 кг

Аз около 15 кг :)))
Днес за обяд -печена скумрия с картофена салата и домати.Вечеря няма:)
Juli_17
Аз на закуска малко кисело мляко с ленено семе, кроасан с крем брюле разбира се :D за обяд два сандвича с кайма, за вечеря салата с домати, краставици и сирене, а през целия ден ядях от едно руло с тирамису, божествено е [smilie=bleh.gif] Днес доста си похапнах [smilie=blush.gif]
Mira
Цитат("amber")
Цитат("Mira")
[Браво Амбър!Колко точно искаш да свалиш?Аз около 2-3 кг

Аз около 15 кг :)))
Днес за обяд -печена скумрия с картофена салата и домати.Вечеря няма:)
Айде тогава с нас!
    Днес хапнах 3 филийки общо- 2 с малко и мармалад и 1 -сега със салам и кашкавал.И 2 кафета с мляко!
Mira
Закусих 2 препечени филийски с шипков мармалад и масло!
    На обяд хапнах повечко-ПОЧЕРПИХМЕ се за колата и си поръчап меш-маш и крем карамел..ммм :) Поне ядох без хляб!Довечера по-скромно! [smilie=bad.gif]
bez_sqnka_f
Леле, вчера ядох в Хепи и ме хвана дизентерия [smilie=bad.gif] Много са им странни манджите, с един особен дъх.Последните 2 пъти все им връщам пълна чиния.
И вчера реших да си поръчам нещо, което да е различно и да няма този път вкус на МАНДЖА и пак се разочаровах [smilie=bad.gif] Не знам на вас как ви понасят, ако сте яли разбира се, всички тези късчета с пюрета, хапки, пиле Беарнез и т.н., но явно за нищо не стават, то пилето поне да беше ПИЛЕ [smilie=dntknw.gif]
Но да си кажа, от черешовия пай се наядох и ми хареса много [smilie=wink.gif]
Juli_17
Тези дни не ядох много, направо учудващо [smilie=eek.gif] Вчера парче пица и сладолед, на вечеря малко салата от домати и краставици със сирене. Днес порция пържени картофки и 4 бисквити мираж. Горда съм от себе си :lol:
Бдв в Хепи съм яла само салатки и бяха мноого вкусни [smilie=0015.gif]
Mira
Цитат("Juli_17")
Тези дни не ядох много, направо учудващо [smilie=eek.gif] Вчера парче пица и сладолед, на вечеря малко салата от домати и краставици със сирене. Днес порция пържени картофки и 4 бисквити мираж. Горда съм от себе си :lol:
Бдв в Хепи съм яла само салатки и бяха мноого вкусни [smilie=0015.gif]
Браво Жули!И аз напоследък намалих храната-хапвам повече на закуска и не съм гладна през деня!
    Предлагам от понеделник да почнем сериозно да се храним здравословно-без пържено мазно и захар!Освен това в понеделник сутринта-да се измерим -тегло и данни на ханш талия бедро!И да ги постнем-точно на 17. 10.ще има ревизия! [smilie=bye.gif]
bimbo_07
Еми аз не мога да кажа, че спазвам диета, защото ми предстои раждане, но се ограничавам доколкото ми е възможно :). Иначе днес съм яла едно парче пица сутринта или по точно към 11.00 ч., после към 15.00 ч. една салата с картофено кюфте и 2 филии хляб, за вечеря все още незнам, но задължително кисело мляко [smilie=flowerysmile.gif]
NiGhT_eLf
От както станах съм на едно фрапе (бяло ) една праскова и една ябълка :) Реших днеска да карам на плодове ...и кафе [smilie=naughty.gif]
Dru
Момичета,прибрах се!! Натежала съм с три кила и съм в потрес от себе си [smilie=angry.gif] Непрекъснато съм гладна [smilie=crybaby.gif] Ще взема да се отчитам и аз какво ям, белкем се засрамя [smilie=angry.gif]
NiGhT_eLf
Dru не бъди в потрес :) Не е толкова страшно .... Аз си мислех да го карам на плодове днеска ... и разбира се не се получи :( до сега се тъпках с разни пържени неща
Mira
Неща не съм взела насериозно това!От днес ще почна-хапнах 2 тънки препечени филиики-едната с шунка другата с парче сирене-за тост!и чаша кафе! [smilie=bye.gif]
Dru
Аз днес съм на:

закуска - кофа нес кафе с мляко

обяд - руло "Стефани" с картофено пюре

междинни закуски - кафета еспресо, за сега три броя

Трябва да намаля кафето!!!
Mira
Момичета нищо не писахте за идеята ми да напишем точните си данни и най-вече сегашните си килограми и след месец да се премерим и да видим кой има най-добър резултат!?Мисля че ако се направи такъво състезание всички ще се мобилизираме и ще покажем най-доброто от себе си-защото явно никой-и аз дори не приемаме това насериозно-залогът трябва да е по-голям! [smilie=dntknw.gif]
NiGhT_eLf
Мира аз те подкрепям и съм за :)
Да слагаме началото а :)
А иначе днеска съм на едно многооо дълго кафе ... едно сокче куийнс и два сандвича които изядох преди малко :)
Mira
Цитат("NiGhT_eLf")
Мира аз те подкрепям и съм за :)
Да слагаме началото а :)
А иначе днеска съм на едно многооо дълго кафе ... едно сокче куийнс и два сандвича които изядох преди малко :)
Значи утре всеки да се претегли сутринта на гладно и честно да напише!Ех-радвам се че ще се сложи началото! :)
Juli_17
Здравееееейте, аз се завърнах за малко. Да се похваля докато пак не съм надебеляла :D за една седмица съм свалила 3,4 кг от студенсткия живот, при това не съм гладувала въобще, просто нямах апетит а по цял ден само ходя и обикалям. Все на различни кантари се меря и не мога да кажа със сигурност, но даже тате каза че съм отслабнала :lol: а той такива неща не забелязва
Това е съкратената версия на нашия форум. За да видите пълната версия, с повече информация, моля чукнете тук.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.